مطالب طنز طنز؛ توییت های روز دانشجو

• شروع کننده موضوع MASUME_Z
  • بازدیدها 113
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,852
امتیاز واکنش
29,849
ماهنامه خط خطی - امیرمسعود فلاح:

رفسنجانی: تندروها می خواستند دانشگاه ها را تصاحب کنند، اما من بالای دانشگاه ها پرواز کردم و مانع شدم.

حسن روحانی: دانشگاه ها داشتند به بنگاه های زودبازده و کم بازده مدرک فروشی تغییر کاربری می دادند که ما با به فرجام رساندن برجام، مانع انجام آن شدیم.

احمدی نژاد: به اطلاع دانشجویان می رسانم طومارهای دعوت به تدریس دروس تبیین معنی شناسانه هستی، کاربرد عقلانیت در مدیریت آبادگرانه، اصول مدیریت علمی جهانی و اخلاق سیـاس*ـی را مورد بررسی قرار خواهم داد.

مشایی: دانشجویان باید بتوانند با هر پوششی که می خواهند، با هر زبانی و در هر زمانی، در هر دانشگاهی که خواستند و حتی قبول نشدند، حاضر شوند و مدرکش را بدون امتحان بگیرند.

قالیباف: خوشحالم که به همت مجموعه مدیریت شهری، دانشگاه های ما دارای ساختمان های زیبا و تاسیسات محکم و محوطه های باز و دلپذیر هستند.

عارف: دانشجویان ما خوب هستند. چرا بعضی ها می گویند بد هستند؟ بد خودشان هستند. مرسی، اه.

فاطمه حسینی: من خودم دانشجو بودم. پدرم هم دانشجو بوده. همسرم هم دانشجو بوده. در طایفه مادری و پدری ام هم بسیاری دانشجو بودند. در طایفه مادر و پدری همسرم هم بسیاری دانشجو بودند. الان هم دانشجو... (پایان سقف مجاز کاراکترهای توییتر و ناتمام ماندن توییت ایشان.)

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
12
بازدیدها
268
پاسخ ها
381
بازدیدها
7,644
پاسخ ها
0
بازدیدها