مطالب طنز طنز؛ جاج سرپایی در مترو!

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 99
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
طنز؛ جاج سرپایی در مترو!

علی بایبوردی در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

وقتی سوار مترو میشی، اگه له نشی، اگه پولت تموم نشه انقدر که از فروشنده‌های مترو خرید می‌کنی، اگه احساس بیهوشی نکنی وقتی سرت زیر بغـ*ـل یه مرد خسته‌ست که سال‌هاست با حموم و عطر قهره، اگه گوشی و کیف پول و کل دارایی‌های منقول و غیرمنقولت رو نزنن. ممکنه شانس باهات یار باشه و بشینی. حالا که نشستی یا باید با گوشیت بازی کنی که من پیشنهاد نمی‌کنم چون همه‌ چشم‌ها میفته رو گوشیت، یا باید شروع کنی مردم رو تو دلت جاج کنی. مطمئن باش خودت رو کسی جاج نمیکنه چون «اُنلی گاد کن جاج یو». شروع کن، چرا اون آقا کفشش اینجوریه؟ حتما پولداره، چرا اون پیرهنش یقه دیپلماته؟ حتما کاره‌ایه. چرا اون زوج جوان رعایت نمیکنن وسط مترو؟ اگه یهو بابای آدم بیاد تو واگن چی؟ این تبلیغ‌ها چیه رو در و دیوار؟ چرا کریم باقری باید خمیردندون تبلیغ کنه؟ حالا تبلیغ کنه عیب نداره ولی حداقل لبخند بزنه بفهمیم چقدر تاثیر داشته. والا با اون اخمی که کرده انگار اسلحه بالا سرش بوده.

این وسطا حواست باید به زنگ موبایل هم باشه، یکی گوشیش اندرویدیه ولی زنگش برای آیفونه، اون آیفون دوست داشته اما پولش نمیرسیده. یه نفر زنگ موبایلش موسیقی متن فیلم گراویتیه، اون حتما یه مهندس هوافضاست. یه نفر زنگش آهنگ شیپ آف مای هارتِ استینگه. اون حتما یه کافه گرد قهاره که شبا باید به ۱۷ نفر همزمان بگه شبت بخیر عجیجم. یکی زنگ موبایلش وطنم ای شکوه پابرجای سالار عقیلیه. اون حتما شب میره یه پست میذاره میگه ما خودمون کوروش کبیر داریم ولی بقيه به ما آموختند فلان در حالی که فلان یک سردار ایرانی است. یکی اصلا زنگ موبایل نداره و گوشیش یا سایلنته یا ویبره، اون آدم ترسناکه، نه به اندازه‌ دختری که لاک نميزنه بلکه خیلی بیشتر. حتما از یه جلسه خیلی مهم برگشته وگرنه کی تو این گرما کت میپوشه دکمه بالارم میبنده؟ من همچین کسایی رو دیدم اگه کنارشون بشینی باختی. یکی زنگ موبایلش یه آهنگ از خواننده محبوبشه. حتما ادمین فن‌پیج‌های اون خواننده هم هست وگرنه کی آهنگ‌های اونو گوش میده؟

فک کنم دیگه به ایستگاهی که می‌خواستی رسیدی. تا میای بلند شی و با هل و فشار خودت رو برسونی جلوی در، یهو خواننده محبوب دل‌ها با صدای بلند میخونه: مهین تاج، آفت، شهپر، مهوش پریوش چه بد کرد شوهر کرد...

دیگه نوبت خودته، اون نوجوون 14 ساله که یواشکی میخنده تا اون پیرمردی که بلند بلند میخنده کارشون از جاج گذشته، رسما دارن با غلتک از روت رد میشن. بهتره زودتر پیاده شی از مترو و بری یه گوشه به زنگ موبایل زشتت فکر کنی.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
12
بازدیدها
268
پاسخ ها
381
بازدیدها
7,644
پاسخ ها
0
بازدیدها