مطالب طنز طنز؛ مقصر اصلی همسر متهم است

• شروع کننده موضوع BARANA.R
  • بازدیدها 122
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

BARANA.R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,921
امتیاز واکنش
20,204
من فهمیدم چرا این‌ همه فساد زیاد شده، چرا خیلی‌ها زمین‌خوار شدند، چرا بعضی اموال عمومی را بذل‌ و بخشش می‌کنند، چرا حقوق‌های دولتی سر به فلک‌ زده، چرا برخی رؤسای بانک‌ها پول مردم را می‌خورند و می‌روند کانادا بغـ*ـل سلین دیون، چرا دکل و نفتکش هپلی می‌شود، چرا ارزهای دولتی غیب شد، چرا هرکسی یک موقع یک دستوری داد بعد پرونده فساد اقتصادی‌اش رو شد، چرا تعدادی از دولتمردان قبلی یا زندان هستند یا پرونده دارند، چرا مسئول سابق مطبوعات یکهو پول‌های تأمین اجتماعی را بدون رسید داد به نیازمندانی که می‌شناخت، چرا من، خود من؛ یعنی میدون دوم، سعی کردم منارجنبان را بدزدم و به خارج بفروشم که متأسفانه نشد... می‌دانی چرا؟ جواب در خبر ایرناست: مردی ٧٠ ساله از ایالت کانزاس آمریکا که از دست زنش به ستوه آمده بود، با اقدام به سرقت از یک بانک محلی، عمدا خود را در اختیار مأموران قرار داد تا به زندان بیفتد.

وصیت:

سوفیا حواست باشد، اگر من را به ستوه بیاوری می‌روم «مفاسد اقتصادی» یا «اراذل‌واوباش» می‌شوم. بعد جای اینکه من را دادگاهی کنند، من تو را طلاق می‌دهم تا جامعه بفهمد مسببان قضیه (یعنی همسر آدم) به سزای اعمالشان رسیدند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
12
بازدیدها
269
پاسخ ها
381
بازدیدها
7,651
پاسخ ها
0
بازدیدها