فوتبال داخلی عباسی: ذوب آهن از هفته هفتم مدعی می شود

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 67
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
بدشانسی نتیجه لازم را از ما گرفت
هافبک ذوبی ها می گوید: در 4، 5 سال حضورم در ذوب آهن شروع خوبی نداشتیم و اصولا تا هفته هفتم و هشتم نتایج خوبی نگرفتیم اما پس از آن در مدعیان قرار می گرفتیم.

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا عباسی پس از آغاز تعطیلات لیگ درباره تیم ذوب آهن گفت: خدا را شکر فکر می کنم شرایط تیم خوب است و بعد از دو، سه روز تعطیلی تازه سه شنبه استارت تمریناتمان خورده شده و از لحاظ فنی هم شرایطمان خوب است. در این بازی های اخیر فکر می کنم هم از لحاظ آمار و ارقام و هم از نظر مالکیت و ایجاد موقعیت یکی از بهترین تیم ها بودیم فقط در این چند هفته بدشانسی ها موجب شد تا ما نتیجه لازم را کسب نکنیم. امیدواریم از این هفته نتایجی که دوست داریم برایمان حاصل شود.

او درباره دیدار اخیر ذوبی ها برابر صنعت نفت گفت: بازی با صنعت فکر می کنم یکی از بازی های خوبمان بود و از همان اول بازی خیلی خوب داشتیم بازی می کردیم و هم حفظ توپ و هم ایجاد موقعیت کردیم ولی باز هم دچار بدشانسی شدیم و توپ هایمان گل نشد. در دقایقی که آنها گل زدند تمرکزمان را از دست دادیم و آنها توانستند موقعیت هایشان را گل کنند. در نیمه دوم با صحبت های کادرفنی توانستیم شرایط را به نفع خود کنیم ولی اخراج ابراهیم زاده بدشانس دیگری بود که در این بازی نصیب ما شد که اگر اینطور نمی شد می توانستیم نتیجه بهترى بگیریم .

هافبک تکنیکی سبزپوشان درباره قضاوت بازی های اخیر این تیم گفت: درباره داوری نمی دانم چه باید بگویم؟! همه در این هفته قضاوت ها را دیدند و می دانند که بیشترین ضربه را ذوب آهن از داورى دیده اما صحبت کردن آن دیگر اکنون هیچ چیزی را تغییر نمی دهد فقط امیدواریم که دیگر اینچنین نشود.

عباسی درباره آینده ذوبی ها نیز ادامه داد: با اضافه شدن بازیکنان جدید مثل رحیم زهیوی و برگشتن رضا حبیب زاده مصدوم و مجتبى حق دوست که تا الان نتوانسته به دلیل مشکل خدمت بازى کند در آینده به تیم ما کمک خواهد کرد و شرایط تیم بهتر خواهد شد.

او درباره تجربه حضور در بازی های سال های پیش گفت: در 4، 5 سال حضورم در ذوب آهن شروع خوبی نداشتیم و اصولا تا هفته هفتم و هشتم نتایج خوبی نگرفتیم اما در پایان لیگ همیشه در جمع تیم هایی قرار گرفتیم که سهمیه آسیایی کسب کردند. امسال هم تقریبا شرایطمان شبیه سال های قبل شده البته ما فقط در نتیجه گیری بدشانس بودیم و نتایجی که دوست داشتیم را نگرفتیم اما در نمایش و عملکرد نسبت به فصول گذشته خیلی خوب کار کردیم. مطمئنا در این وقفه لیگ می توانیم با تلاش و تمرکز بیشتر از هفته نهم روی دور برد و پیروزی بیفتیم.

عباسی در پایان گفت: خودم فکر می کنم که شرایطم خوب است و سعی کردم در چند بازی که برای تیمم به میدان رفتم بهترین نمایش را داشته باشم اما باز هم تلاش می کنم که روز به روز بهتر از قبل شوم و کل مجموعه باور داریم که روزهاى خیلى خوبى در انتظار ذوب آهن است.

برخی موضوعات مشابه

بالا