فوتبال داخلی عبدالله حسینی: آخر هفته گچ صورتم را باز می‌کنم

ShAdMeHr_AgHiLi

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,272
امتیاز واکنش
9,180
به گزارش "ورزش سه"، عبدالله حسینی که به تازگی گونه و بینی مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرده‌است در خصوص آخرین وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش اظهار کرد: پس از برخوردی که در بازی با نفت تهران داشتم، متاسفانه از ناحیه گونه و بینی دچار شکستگی شدم که در همان روز جمعه جراحی شدم.

وی افزود: خوشبختانه پزشک معالجم از روند درمان و جراحی راضی بود و این روزها هم دوران نقاهت را پشت‌سر می‌گذارم تا در پایان هفته گچ صورتم را باز کنم.

حسینی که این هفته در تیم منتخب هفته هم قرار گرفته، در این خصوص تصریح کرد: تمامی بازیکنان پدیده تلاش می‌کنیم تا در کنار یکدیگر موفقیت را برای باشگاه رقم بزنیم. تیم خوبی هستیم و اینکه پس از گذشت سیزده هفته هم در بین بالانشینان مانده‌ایم نشان می‌دهد که موفقیت ما به هیچ‌وجه اتفاقی نبوده‌است.

حسینی در خصوص عملکردش در نیم‌فصل نخست لیگ هفدهم گفت: امیدوارم توانسته‌باشم رضایت هواداران و کادرفنی را جلب کرده‌باشم. تمام تلاشم را برای استمرار روندی که آغاز کرده‌ام به کار‌ می‌گیرم و برای بازگشت دوباره به میادین لحظه‌شماری می‌کنم.

مدافع ۲۶ساله پدیده که در لیگ‌برتر هفدهم برای پدیده گلزنی هم کرده‌است، در پایان گفت: دوست دارم به تیم‌ملی دعوت شوم، کدام بازیکن است که آرزوی چنین روزی را نکند؟ شک ندارم که اگر با تمرکز به روندم ادامه دهم و تلاش کنم، نظر مساعد کادرفنی تیم‌ملی را جلب خواهم ‌کرد.

برخی موضوعات مشابه

بالا