فوتبال داخلی عبدالله زاده: درگیری من با احمدزاده و طارمی طبیعی بود

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 86
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
هافبک فولاد می گوید برخوردها با احمدزاده و طارمی در جریان بازی کاملا طبیعی بوده و این درگیری ها جز فوتبال است.

احمد عبدالله زاده در گفت و گو با "ورزش سه"، درباره بازی با پرسپولیس و باخت تیمشان گفت: نمی دانم از کجا بگویم، ما برای بازی برنامه داشتیم که بتوانیم دفاع کنیم و در ضدحمله از موقعیت هایمان استفاده کنیم و به گل برسیم، اما آن گل که اعلام کردند آفساید نیز بوده همه چیز را خراب کرد. تیم ما در شرایط بدنسازی بوده و تغییرات زیادی داشته ایم، فکر می کنم کمی باید به ما زمان بدهید تا فولاد واقعی را نشان بدهیم. تیم پرسپولیس نیز خیلی خوب بود، آنها چند سال است در کنار هم بازی می کنند و تغییرات کمی داشته اند و این کار تیم ها را سخت می کند.

هافبک فولاد در ادامه درباره برخوردهایش با طارمی و احمدزاده گفت: در فوتبال اینگونه اتفاق ها می افتد و در پایان بازی نیز با آنها خوش و بش کردم، اما انتظار نداشته باشید که بازی بدون درگیری باشد، بالاخره شرایط بازی است و این اتفاقات پیش می آید، فوتبال است دیگر، پینگ پونگ نیست که بدون تنش باشد.

وی درادامه افزود: اما نمی دانم بعد از بازی چرا اینگونه من را در فضای مجازی فحش باران می کنند، مگر ما فوتبال بازی می کنیم که به ما و خانواده مان فحش بدهند؟ اینگونه اتفاقات اصلا در شان هواداران پرسپولیس نیست، بازی است دیگر، ممکن است هرچیزی اتفاق بیفتد اما تنها باید اتفاقات در زمین فوتبال باشد.

عبدالله زاده در انتها نیز افزود: ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا برابر نفت تهران این موضوع را جبران کنیم. اینکه می گویند گرمای هوا به سود ما است را قبول ندارم، نفتی ها یک روز می آیند و در این هوا بازی می کنند، ما هستیم که در این هوا و گرمای عجیب هوا باید تمرین بکنیم و مطمئنا بدنمان سوخته تر می شود.

برخی موضوعات مشابه

بالا