اخبار سینما و تلوزیون عزتي از "سرزمين كهن" مي گويد/حضور فعال در سي و دومين جشنواره فيلم فجر

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 186
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
حيف است سريال "سرزمين كهن" كه بازيگران مطرحي براي به ثمر رسيدن اين سريال زحمت كشيده اند مورد كم لطفي قرار گيرد و مسئولين بايد بيشتر رسيدگي كنند.

60615018867677656734.jpg

جواد عزتي بازيگر تئاتر،تلويزيون و سينما كه اخيرا در سريال سرزمين كهن كاري از كمال تبريزي به ايفاي نقش پرداخته است، در باره اين سريال به خبرنگار سينما خبر گفت: در فاز اول اين سريال كاراكترهاي اصلي نظير شهاب حسيني و محمد رضا فروتن ايفاي نقش مي كنند كه من در فاز دوم در واقع در بزرگسالي نقش كاراكترهاي فاز اول به گروه پيوستم.

وي در مورد مضمون اين سريال افزود: قصه اين سريال تاريخي است و كارگردان كاراكتري را كه شهاب حسيني آن را ايفاي نقش مي كند، بهانه قرار داده است تا يك سير تاريخي را از اواخر نيمه ي اول پهلوي (1320) تاپايان آن وپيروزي انقلاب اسلامي را به تصوير بكشد.

عزتي ادامه داد: به دليل اينكه اين كاراكتر در فضاي هاي مختلف قرار مي گيرد بهانه خوبي است براي اينكه كاملا موقعيت اجتماعي و سياسي آن دوره به تصوير كشيده شود.

اين بازيگرضمن بيان فوق افزود: در فاز دوم كه من به گروه پيوستم در واقع چند تن دوست و هم هيأتي هستيم كه در جريان انقلاب قرار مي گيريم.

وي در پاسخ به اين سوال كه چرا پخش اين سريال به تعويق افتاده است تصريح كرد: فكر مي كنم بخش عمده آن به دليل كمبود بودجه است كه چندين بار اين موضوع اتفاق افتاده ، اما حيف است كه چنين فيلم تاريخي كه عواملي بسياري از كارگردان و بازيگران مطرحي كه براي به ثمر رسيدن اين سريال زحمت كشيده اند مورد كم لطفي قرار گيرد و مسئولين بايد بيشتر رسيدگي كنند.

**حضور فعال در جشنواره فجر سي و دوم

اين بازيگربا بيان اينكه 4 فيلم سينمايي كه در آن ايفاي نقش كرده است به جشنواره فيلم سال جاري راه يافته است عنوان كرد: فيلم هاي سينمايي "فرشته ها با هم مي آيند"، "كلاشينكف"، "يار143"و "همه چيز براي فروش" به 32 امين جشنواره فيلم فجر راه يافته است.

وي از كارهاي اخير خود گفت: چندين كاربه من پيشنهاد شده اما هنوز چيزي مشخص نيست و در حال حاضر جلوي دوربين فيلم سينمايي "فرشته ها با هم مي آيند" كاري از منوچهر محمدي هستم.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
1,367
پاسخ ها
0
بازدیدها
128
پاسخ ها
0
بازدیدها