فوتبال خارجی عصبانیت بلینگارم: تکرار پنالتی مسخره بود!

Bevis

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
265
امتیاز واکنش
345
«به نام خالق زیبایی‌ها»

عصبانیت بلینگام: تکرار پنالتی مسخره بود!​

جود بلینگام، ستاره دورتموند، معقتد است که تصمیم داور بازی برابر چلسی برای تکرار پنالتی تیم حریف درست نبوده است.
عصبانیت بلینگام: تکرار پنالتی مسخره بود!

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند شب گذشته در دیدار برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان به مصاف چلسی رفت و با نتیجه 0-2 برابر این تیم شکست خورد.
آنها در حالی قدم به استمفوردبریج گذاشتند که با یک گل در بازی رفت به پیروزی رسیده بودند و مدعی اصلی صعود به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها به حساب می‌آمدند، خصوصا که چلسی در چند ماه اخیر نتایج خوبی کسب نکرده و از سوی دیگر، دورتموند عملکرد درخشانی را ارائه کرده بود.
گل دوم چلسی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید و بسیاری حتی در اعلام این پنالتی هم مشکل دارند چون توپ از فاصله نزدیک و به سمت ماریوس وولف شلیک شد و همین اختلاف نظرهایی را به وجود آورد.

• پیشنهادات
  • Bevis

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    265
    امتیاز واکنش
    345
    1829871

اما حرکت بازیکنان دورتموند به داخل محوطه جریمه پیش از ضربه زدن کای هاورتز به توپ باعث شد که کمک داور ویدئویی از داور وسط بخواهد که ضربه را تکرار کند و این باعث ناراحتی بازیکنان دورتموند شد.
    بلینگام پس از پایان این بازی به بی تی اسپورت گفت:« از جایی که من ایستاده بودم و خیلی نزدیک بود، باید بگویم که نمی‌دانم وولف باید با دستش چه کار می‌کرد. نمی‌خواهم دردسر درست کنم اما این ناراحت کننده است و واقعیت این است که تکرار آن مسخره بود. در هر پنالتی، خصوصا وقتی بازیکنی که پشت توپ ایستاده آرام به سمت آن حرکت می‌کنند، چند نفری وارد محوطه می‌شوند. اما بازی همین است و در نهایت داور تصمیم می‌گیرد.»

Bevis

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    265
    امتیاز واکنش
    345
    منبع: ورزش سه​

برخی موضوعات مشابه

بالا