فوتبال داخلی علی کریمی کودک پروانه ای را به آرزویش رساند

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 156
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
کاپ/ پسر خردسال و بيمار مبتلا به اي بي بالاخره به آرزويش رسيد و نماينده کريمي توپ امضا شده اي با فرستادن نماينده اي به مشهد به او اهدا کرد و در گفت و گويي تلفني با اين هوادار خردسال قول داد با سفر به مشهد با او ديدار کند.
اولين بار کاپ با انتشار عکس هوادار خردسالي به نام اميرحسين توکلي مبتلا به بيماري اي بي گزارش داد که اين هوادار با انتشار عکس هايي از خود با لباس شماره هشت کريمي آرزو دارد با اسطوره اش ديدار کند.
پس از ان کانال روزنامه پيروزي و برخي کانال ها و پيچ هاي هواداري پرسپوليس کمپيني تشکيل دادند که اين هوادار به آرزويش مبني بر ديدار با جادوگر برسد.
کريمي هم به محض اطلاع از ماجرا يکي از دوستانش را مامور کرد شماره تماس اين هوادار را برايش پيدا کرده و ترتيب ملاقات را بدهد.
دوست کريمي نيز از طريق حسين قدوسي سردبير پيروزي که آرزوي اين هوادار را از طريق کاپ و برخي جرايد و کانالهاي هواداري رسانه اي کرده بود ارتباط برقرار کرد.
سردبير پيروزي نيز يک روحاني که مرکزي به نام خانه اي بي را به منظور حمايت از اين بيماران راه انداري کرده را به دوست کريمي معرفي کرد و نماينده کريمي از طريق وي توانست به شماره تماس اين هوادار خردسال دسترسي پيدا کند.مشکل اصلي براي ملاقات اين هوادار بيمار و جادوگر اما از جايي شروع شد که اين هوادار ساکن مشهد است و با توجه به بيماري اش نهايتا سالي يکبار براي درمان و معاينه به تهران مي آيد.
اميرحسين توکلي وقتي با تماس دوست کريمي روبرو شد گفت:واقعا خوشحال و ذوق زده هستم اما نمي خواستم اسباب دردسر براي علي آقاي کريمي شوم که رسانه ها به او مي گويند جادوگر اما کاش به او لقب پهلوان يا بامرام مي دادند.کريمي هم وقتي متوجه ماجرا شد از دوستش خواست در اسرع وقت بليط سفر به مشهد را تهيه کرده و تا زماني که امکاان ملاقاتش با اميرحسين در تهران يا مشهد فراهم شود توپ و پيراهن امضا شده اي را به او تقديم کند.دوست کريمي هم پنج شنبه شب خودش را به منزل اميرحسين توکلي رساند و توپ امضا شده نايکي را به اين هوادار خردسال تقديم کرد اما خبري از پيراهن امضا شده نبود.دوست کريمي مي گويد:من و علي اقا خيلي تکاپو کرديم اما پيراهن اورجينال سايز کوچيک پيدا نکرديم.علي کريمي هم اصلا دوست نداشت پيراهن فيک و يا تقلبي به او تقديم کند.بنابراين مقرر شد هر زمان که پيراهني اورجينال با سايز اميرحسين پيدا کرديم از طريق پست يا خودم به او اهدا کنيم.دوست کريمي توانسته ارتباط تلفني هم بين جادوگر و اين هوادار خردسال برقرار کند.
اميرحسين تا صداي کريمي را شنيده گفنه:علي اقا.شما تاج سر ما پرسپولبسي ها هستي.مي دانم خبلي ها دوست دارند با شما ديدار کنند.من نمي خواستم اسباب زحمت و دردسر برايتان باشم ممنونم از زحمات و بزرگي تان.کريمي هم در پاسخ گفته:من که کاري نکردم.وظيفه ام بوده.شماگردن ماها حق داريد.برايم هميشه با دل پاک و قلب صافت دعا کن عزيزم.ميدونم واست خيلي سخت و مشکله بيايي تهران.اگه نشد بيايي خودم ميام مشهد خونتون با هم گپ مي زنيم حسابي.دوستم مي گفت با اين سن مثل ادم بزرگ ها حرف ميزني.منتظر باش.حتما ميام پيشت آقا امير.
در اين ميان اميرحسين توکلي مي گويد:وقتي آن کمپين راه انداخته شد تا من علي اقا را ببينم خيلي ها به من و خانواده ام گفتند منتظر نباشين چون فوتباليستها به اين مسايل اهميت نمي دهند ولي من از مرام و احلاق علي کريمي خبر داشتم و احساس مي کردم حالا که جريان رسانه اي شده بي تفاوت نخواهد بود.
پدر اميرحسين توگلي هم به سردبير پيروزي گفته:اين بيماري در صورت ازدواج فاميلي ايجاد مي شود.من و همسرم دختر و پسرخاله هم هستيم.هزينه درمان بيماران اي بي که تمام بدنشان زخم است سنگين است.هر برگ پانسمان آنها سيصد هزار تومان مي شودآنها چون مري تنگ و معده ضعيفي دارند نمي توانند هر غذايي را ميل کنند و بايد مکمل هايي مصرف کنند.ما خدا را شکر چون بازنشسته بانک هستم مشکل مالي ندارم اما هستند بيماراني که واقعا نمي توانند هزينه درمان فرزندان مبتلا به اي بي خود را تامين کنند.اين کار علي کريمي و رسانه ها موجب شد بيماري اي بي شناخته شود و من اميدوارم وزارت بهداشت از خانه اي بي که توسط يک روحاني راه اندازي شده و فرزند خود اين حاج اقا نيز همين بيماري را دارد حمايت کند.متاسفانه وزارت بهداست هنوز اين بيماري را بخاطر کم تعداد و پرهرينه بودن بيماري به عنوان بيماري خاص شناسايي نکرده و ما اميدواريم اين اقدام علي کريمي که روحيه خاصي به پسرم بخشيد موجب شود اين بيماري شناخته شده و به عنوان بيماري خاص شناحته شود.

برخی موضوعات مشابه

بالا