فوتبال داخلی قلعه نویی: نباید به کرار دروغ گفت او قول داده بازیکن متفاوتی باشد

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 101
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
فارس/ سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: از سردار آجرلو تشکر مي‌کنم که در زمان کم بهترين تيم را بسته است.
امير قلعه نويي در مصاحبه با برنامه راديويي 4-4-2 آخرين وضعيت تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز را تشريح کرد.
وي در ابتداي سخنان خود براي تيم ملي واليبال ايران آرزوي موفقيت کرد.
قلعه نويي در پاسخ به اين سوال که از تراکتورسازي چه خبر تازه اي دارد و با تيم جوان و خوبش چه مي‌کند، گفت: خدا را شکر ، چند مساله مهم است، اول اين که بعد از دو سال تقريبا با تيم اصلي وارد بدن سازي شديم و اميدوارم در سالهاي آينده خيلي چيزها براي مردم روشن مي‌شود و همه مي فهمند که چه اتفاقاتي براي امير قلعه نويي افتاد.
وي ادامه داد: خوشحاليم که بالاخره يک تيم با انگيزه و جوان و با تجربه داريم. مجموعه خيلي خوبي را درست کرديم که جا دارد از آقاي آجرلو تشکر کنم که در کمترين زمان چنين تيمي را بسته ايم و هنوز يک ريال پرداختي نداشتيم و اين هم باز لطف خدا است و اين براي من بسيار مهم است، واقعيت فوتبال البته داخل زمين است و به اين مهم هم خواهيم رسيد.
قلعه نويي افزود: الان ديگر من بهانه اي ندارم و خوب تمرين مي کنيم و بازيکنان خوبي هم گرفته ايم، سالهاي گذشته هميشه در بدن سازي 6 يا 7 نفر بوديم.
وي درباره دستيار پرتغالي خود گفت: آقاي رودلوف همکار خوبي بود ولي درگير کلاسهاي خودش شد و گفت که بعيد مي‌داند امسال کمک کند. سپس از مربي در همان سطح استفاده کرديم و ايشان از ديد من فقط بدنساز نيست و من ايشان را يک دستيار خوب مي دانم و تمرين دهنده است و آشنايي کامل به امور دارد. امروز با ايشان صحبت کردم و به عنوان يک همکار به ما کمک خواهد کرد.
امير قلعه نوي در خصوص لغو اردوي تراکتورسازي نيز گفت: وقتي مطالبي را کنار هم گذاشتم، خود من تصميم گرفتم که کنسل شود، اول اين که ليگ احتمال دارد چند روزي جا به جا شود، خروجي سربازها زمان بر بود و در جام شهدا هم هستيم و بايد از برگزار کنندگان آن تشکر هم کنيم. به اين دلايل خود من تصميم گرفتم که اردو را لغو کنيم. 18 و 22 تير دو بازي در تهران داريم و در جام شهدا هم هستيم همين براي ما خوب است.
وي درباره جاسم کرار نيز خاطرنشان کرد: جاسم کرار حسنش اين است که در زمين کاري را که بايد انجام بدهد انجام مي دهد و رک و شفاف است، او وقتي دروغ مي شوند، به هم مي ريزد، امسال قول داده که يک جاسم کرار متفاوت باشد و به من هم قول داده که عالي کار کند و البته شرط مهمش اين است که کسي به او دروغ نگويد. تبريزي ها کرار را دوست دارند و او هم تبريزي ها را دوست دارد. تيم گاهي از مربي انرژي مي گيرد و اين البته يک رابـ ـطه دو طرفه است. خدا را شکر، در يک جلسه تمرين 5 هزار تماشاگر آمدند و اميدوارم در پايان کار شرمنده مردم آذربايجان نباشيم. واقعا در تمرينها بعد از اين همه سال تجربه باز هم از مردم انرژي مي گيرم.

برخی موضوعات مشابه

بالا