چهره‌ ها عکس ها و بیوگرافی پدرام شریفی بازیگر جوان

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
pedram-sharifi_02.jpg

پدرام شریفی بازیگر جوان سینما یکی از چهره های جوانی است که امسال از تئاتر به سینما آمده است.

شریفی بازیگر شناخته شده در عرصه نمایش است که در سال گذشته توانست نظر کارگردانان مختلف سینمای ایران جلب کند و آنها از حضور این بازیگر در آثارشان بهره بگیرند.

او پیش از این در یکی از نقش‌های کلیدی در فیلم تحسین شده «ماهی و گربه» به ایفای نقش پرداخت که بعد از این ماجرا، سینمایی‌ها او را شناختند.

پدارم شریفی سال گذشته با سه فیلم «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی، «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا و «متولد۶۵» ساخته مجید توکلی در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و در هر کدام از این فیلم‌ها نقش‌های متفاتی را ایفا کرده است.

سریال گشت ویژه نیز که هفته نیروی انتظامی 95 پخش میگردد اولین سریال تلویزیونی وی می باشد که در آن در نقش یه مامور پلیس به ایفای نقش پرداخته است و در کناز بازیگرانی چون حمید گودرزی, شاهد احمدلو, محمود پاک نیت و .. بازی نموده است

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

pedram-sharifi_03.jpg

pedram-sharifi_04.jpg

pedram-sharifi_01.jpg

پدرام شریفی در کنار پرویز پرستویی / عکس

pedram-sharifi_05.jpg

پدارم شریفی در نمایی از سریال گشت ویژه

pedram-sharifi_06.jpg

pedram-sharifi_07.jpg

pedram-sharifi_08.jpg

pedram-sharifi_09.jpg

آریا پیکس

• پیشنهادات
  • Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314
    بیوگرافی پدرام شریفی بازیگر + زندگی شخصی

پدرام شریفی متولد 11 مرداد 1366 در تهران، بازیگر است
    فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه است، از روی صحنه و فیلم کوتاه شروع کره و در سینما حضور موفقی دارد می گوید به ازدواج فکر نمی کنم چون …
    pedramsharifi-photokade-1.jpg

شروع از تئاتر

فعالیت خود را با تئاتر از نوجوانی شروع کرد
    در جشنواره فیلم کوتاه نهال بود که توسط شهرام مکری کارگردان و داور جشنواره کشف استعداد شد و برای بازی در فیلم ماهی و گربه در سال 92 از او دعوت به بازی کرد

انتظار هشت ماهه

شهرام مکری بعد از تماشای فیلمی که در آن بازی کرده بودم با من صحبت کرد و شماره ام ر گرفت، این شماره گرفتن تا دعوت برای بازی نزدیک به هشت ماه طول کشید

عکس پدرام شریفی و هنگامه حمیدزاده
    pedramsharifi-photokade-2.jpg

اولین فیلم و طوفان در جشنواره فجر

بازی در فیلم ماهی گربه در سال 92 در 26 سالگی اولین تجربه او در سینما بود، سپس با فیلم بادیگارد، متولد 65 و فیلم سیانور در جشنواره فجر 94 با سه فیلم به شدت دیده شد

شهرت و تلویزیون

پدرام در سال 95 در سریال تلویزیونی گشت ویژه در نقش یک نیروی پلیس خوش درخشید و چهره او شناخته تر شد و به شهرت رسید
    pedramsharifi-photokade-3.jpg

تجربه ساخت فیلم

فیلم کوتاه‌ های زیادی ساخته‌ ام و جایزه‌ هایی هم بـرده‌ ام، منظورم این است که به موازات تئاتر، سینما را هم دنبال می‌ کردم

به فکر ستاره شدن نیستم

من دنبال ستاره شدن نیستم. به نظرم ما موقعیت ستاره شدن نداریم. در ایران هم معیارهایی برای ستاره شدن لازم است که من هم این ویژگی‌ها را ندارم
    مثلا نمی‌ توانم خیلی شوآف بدهم، خودم را بگیرم و …
    pedramsharifi-photokade-4.jpg

ازدواج

فعلا به ازدواج فکر نمیکنم، کار دارم فعلا خیلی کار دارم …

الگو

الگوی من در سینمای خودمان، کسانی مثل مهدی هاشمی هستند که بی‌ حاشیه فقط خوب بازی می‌ کنند حالا حسرت می‌ خورم، چرا روزهای همکاری ما در فیلم سیانور تمام شد و چقدر در آن روزها از او یاد گرفتم

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    8
    بازدیدها
    131
    پاسخ ها
    3
    بازدیدها
    227
    پاسخ ها
    15
    بازدیدها