جالب و دانستنی فاجعه:جهاد نکاح

• شروع کننده موضوع _.ZT._
  • بازدیدها 942
  • پاسخ ها 19
  • تاریخ شروع

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,864
امتیاز واکنش
389
نمیدونم شنیدین یا نه حتما بخونین واقعاتاسف آوره:

به گزارش اعتدال پرس، سایت شیعه آنلاین مدعی شد که تعدادی از دختران استان سیستان و بلوچستان که از نزدیکان و هواداران تروریست سرشناس “عبدالمالک ریگی” رهبر اعدام شده گروهک تروریستی “جند الشیطان” بوده اند، طی چند هفته اخیر برای انجام “جهاد نکاح” به سوریه سفر کرده اند.
گفته می شود این دختران ابتدا به کشور امارات متحده عربی سفر کرده و از آنجا به ترکیه و از ترکیه وارد خاک سوریه شده اند تا به “جهاد نکاح” بپردازند.در همین راستا یکی از افرادی که منطقه سکونت این دختران ساکن است، به خبرنگار افتخاری ما در سیستان و بلوچستان گفت: بنده چندی پیش شنیدم که تعدادی از دختران و زنان هوادار گروهک ریگی برای انجام “جهاد نکاح” به سوریه رفته اند.وی در ادامه افزود: در این منطقه خبر آن پیچیده و بسیاری از اهالی منطقه ما از این مسأله به شدت ناراحت هستند زیرا این کار را مایه شرم می دانند. ما این کار را حرام می دانیم زیرا تفاوتی با زنـ*ـا ندارد.گفتنی است “جهاد نکاح” اصطلاحی است که حدودا از یک سال پیش به وجود آمده است. این اصطلاح اولین بار توسط یک مفتی وهابی از کشور تونس مورد استفاده قرار گرفت. بر اساس این فتوا، آن مفتی سلفی از دختران و زنان عرب برای تأمین نیازهای جنـ*ـسی جنگجویان مسلح که علیه حکومت سوریه می جنگند، به خاک سوریه بروند.بسیاری از مفتی های وهابی دیگر کشورهای عربی به ویژه عربستان سعودی نیز بعد از آن در اظهار نظرهای مختلفی از چنین فتوایی حمایت کرده و خواستار افزایش “جهاد نکاح” زنان شدند.“محمد العریفی” از مفتی های سرشناس وهابیت عربستان نیز با صدور فتوایی، اعلام کرد که حتی زنان شوهردار هم می توانند تن به “جهاد نکاح” بدهند. چندی پیش نیز شیخ “ناصر العمر” از شیوخ سلفی سعودی با صدور فتوایی جدید، “جهاد نکاح با محارم” را نیز حلال اعلام کرد. بر اساس فتوای او، اگر جنگجویان دختر یا زنی برای نزدیکی با وی پیدا نکردند، می توانند با محارم خود این کار را انجام دهند.

نتیجه وحشتناک جهاد جنـ*ـسیدر شبکههای اجتماعی تصاویر و خبرهایی منتشر میشود که حاکی از آن است که زنانی که فریب دروغهای مفتیهای وهابی را خورده و به جهاد نکاح(!) در سوریه رفتهاند و هر روز به همبستری یکی از تروریستها برای شهوترانی درمیآیند نوزادانی به وجود آمدهاند که به محض زایمان مادرانشان دفن می شوند و یا بدون هیچ مسؤولیتی در میان خرابهای رها میشوند تا بمیرند.

دختر ۱۵ساله سعودی قهرمان جهاد نکاح

؛ این دختر عربستانی که سه ماه پیش به سوریه سفر کرده بود، پس از بازگشت به عربستان و اعطای عنوان قهرمانی جهاد نکاح توسط مفتی های عربستان گفت که کسب این موفقیت را مدیون انرژی بالا و زحمات شبانه روزی و تلاش و همت والای رزمندگان اسلام است عایشه می گوید من برای تقرّب به خداوند، این جهاد را انجام دادم و از خداوند می خواهم که این جهاد را از من قبول بفرماید.

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

عایشه میگوید من دختری باکـ ـره بودم اما به محض ورود به جهاد نکاح توسط چندین نفر دوشیزگی خودم را فدای اسلام کردم! و در این مدت مشکل رزمندگان زیادی را حل کردم و اکثر مجاهدانی که با من جهاد داشتند از الجزایر، اتیوپی، چچن و مغرب بودند، هم اکنون هم حامله هستم و من می دانم که این فرزند در آینده یکی از مجاهدان بزرگ راه اسلام خواهد شد!

تصاویری ازاین فاجعه

حیف خوشگلی اینا نیس!!

من واقعابرای این افراد ابله متاسفم شمارونمیدونم

• پیشنهادات
  • *sogandjoon*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    424
    امتیاز واکنش
    85
    حالا خودشون هیچی اون بچه های بیچاره چه گناهی کردن که باید اینطوری جون بدن؟؟:icon_45:

Frozen heart

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    428
    امتیاز واکنش
    365
    خاااااااک رس....واقعا ینی چی اینکارا؟هه خدا ی عقل سالم بهشون بده.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    این زنها اگه عقل داشتن هیچ وقت خودشونو قاطی جنگ وسیاستی که باعثش مردا هستن نمیکردن

ولی چه میکنه این شستشوی مغزی be careful every body!

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    برای تباهـ*کاری خودشون کلاه شرعی میذارن
    این مردها اگه عقل و شعور داشتن که جنگ رو شروع نمی کردند

fatima

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15
    امتیاز واکنش
    4
    واقعا وحشتناکه.اینا ادعای دین داری میکنن؟در راه خدا؟واقعا واسه این دخترا و این افراد متاسفم

Night Goddess

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    391
    امتیاز واکنش
    661
    واقعا جای تاسف داره
    کجای اسلام رابـ ـطه با محارم حلاله که با افتخار ازش میگن
    یه مشت کثافت تو افکارشون میکنن...اسم هرزگیو میزارن جهاد
    طرز فکر وهابیا واقعا حال بهم زنه...

سما جون

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,624
    امتیاز واکنش
    953
    با سمیرا موافقم اسم هـ*ـوس و تباهـ*کاری شده جهاد خاک تو سر اون فتوا دهنده ها اسم اسلام رو با همین حرفهای مزخرف لکه دار میکنن بگن هـ*ـر*زه هستن شرف داره به جهاد نکاح ' بیچاره بچه ای که پا به این دنیا میزاره. اما حتی نمیدونه. پدرش کیه!!!!!!!!!:icon_21::icon_2:

"dordoone"

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    0
    من...........
    واقعا نمیدونم چی بگم.یه چیزهایی شنیده بودم ولی اینجوریشو نهههههههههههه........

هاتف4

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    50
    امتیاز واکنش
    5
    یه نکته مهم
    شیعه یا سنی فرقی نمیکنه
    نباید اسلام وجود داشته باشه.....واین ممکن نیست مگر با فاسد کردن جامعه مسلمانان.....تا مسلمان فقط اسمش بمونه و رسمش بشه اون چیزی که ما میخوایم به جهان معرفی کنیم....وحشی و تروریست!!!
    این بچه ها کشته نمیشن...بلافاصله از مادراشون جدا میشن و به جای نامعلومی میرن و تربیت میشن.............فقط یک حـرام*زـاده قادر هزاران نفر بکشه و ککشم نگزه چون شیطان در نطفش مشارکت داشته.......
    تصور کنید...یک لشکر حروم زاده....با افکار فاشیستی....به اسم مسلمان و اسلام....اینها همون هایی هستند که بی چون و چرا کمربند انتهاری میبندند...انسان سر میبرند....و هزار و یک کار دیگه!!!!!
    از این طرفم برنامه ریزیشون رو کاهش نسل شیعه ها و برادران و خواهران سنی راستین ماست.....

نباید اسلام وجود داشته باشه.....واین ممکن نیست مگر با فاسد کردن جامعه مسلمانان.....

"الهم عجل لولیک الفرج"

برخی موضوعات مشابه

بالا