اخبار موسیقی ایران فرصتِ شنیدن «تو کیستی» به یاد فریدون مشیری

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 126
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)][BCOLOR=rgb(235, 235, 235)]
فرصتِ شنیدن «تو کیستی» به یاد فریدون مشیری
علیرضا شفایی خواننده موسیقی ایرانی به مناسبت سالروز درگذشت فریدون مشیری قطعه «تو کیستی» را با شعری از این شاعر مطرح کشور در فضای مجازی منتشر کرد.
[/BCOLOR]
[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
به گزارش هنرنویس، علیرضا شفایی خواننده موسیقی ایرانی قطعه «تو کیستی؟» از آلبوم «خیال آمدنت» را که چندی پیش راهی بازار موسیقی کشور شد به مناسبت سالروز درگذشت فریدون مشیری منتشر و در دسترس مخاطبان قرار داد.
آهنگساز و تنظیم کننده این قطعه فرید سعادتمند است که به تازگی ساخت تیتراژ سریال هایی چون «نفس» و «ارمغان تاریکی» را پشت سرگذاشته است.
علیرضا شفایی در یادداشتی کوتاه درباره این اثر چنین نوشته است: «فریدون مشیری سفیر عاشقانه‌هاست. از هر جای زندگی وارد شوی، می‌بینی ردی از نگاه زیبا و انسانی مشیری بر جای مانده است. مشیری از فراز و نشیب‌های روزگار به سلامت گذشته و در میان خاص و عام جاودانه شده است.
«تو کیستی» جاودانه‌ای دیگر از فریدون مشیری است که من را همراه خود برد و واداشتم که بخوانمش تا حنجره‌ام حلقه‌ اتصالی میان من و شما و مشیری شود. من هم به دنبال شناخت و یافتن معرفت از خودم و از دیگری پرسیدم تو کیستی؟ مشیری همراه دلنشینی در این جست و جوی عاشقانه و معرفتی است. حالا او میراث گران بهایی است که بسیاری از هم‌عصران ما با او زیسته‌اند. روحش شاد و یادش گرامی»
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

بالا