فوتبال خارجی فوتبال بازی کردن زن‌ها علیه طبیعت انسان است!

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 118
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
جیجی بکالی، مالک باشگاه استوا بخارست مدعی شد که فوتبال بازی کردن بانوان «علیه طبیعت انسان» است و تاکید داشت که زن‌ها خلق شده اند که زیبا باشند و جنس مخالفشان را جذب کنند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از فشارهای یوفا، فدراسیون فوتبال رومانی اعلام کرده است که تمام تیم‌های لیگ این کشور باید یک تیم بانوان نیز راه اندازی کنند. با این حال، به نظر، این موضوع خیلی به مذاق رئیس باشگاه استوا بخارست و یکی از قدرتمندترین سیاستمداران رومانی خوش نیامده و همین باعث شده است که او صحبت‌هایی را مطرح کند که واکنش های بسیاری داشته باشد.

01365413.jpg

او که مهمان تلفنی یک برنامه تلویزیونی بود، گفت:" به نظرم این‌ها بیشتر تفکرات شیطانی هستند. چطور یک زن می‌تواند فوتبال بازی کند؟ او برای فوتبال بازی کردن ساخته نشده است. فیزیک او مناسب این کار نیست. برای زن‌ها، فوتبال بازی کردن خطرناک است، به نظرم این موضوع برخلاف طبیعت انسان است.

زن‌ها برای این خلق شده اند که زیبا باشند و جنس مخالفشان را جذب کنند. ما با اجازه دادن به زن‌ها برای اینکه فوتبال بازی کنند، به آنها لطف می‌کنیم. آنها باید هندبال، والیبال و بسکتبال بازی کنند؛ نه ورزش خشن فوتبال. اگر مجبور شوم که یک تیم زنان راه اندازی کنم، از فوتبال کنار می‌کشم. به نظرم این کار بر خلاف خواست خداوند است."

• لایک
واکنش ها: he.s
  • پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    من باید چی بگم درباره این افکار عقب افتاده آخه؟
    اینجا دیگه موضوع حیثیتی شد
    عه عه خجالت نمیکشن؟!به شما چه آخه؟!انگار زن بردشونه که بهش بگن حق چی داره حق چی نداره!
    جهان سوم دقیقا همینه
    لطف میکنید؟!یکی نیس بگه لطف رو اون زنی کرد که تو رو به دنیا آورد
    خشن هم خودتی نه فوتبال!
    کار به جایی رسیده که خواست خداوند رو هم تعیین میکنن!
    همون بهتر کنار بکشه واقعا خوبه تو ایران نیس
    وای انقدر حرصم گرفته سر این تاپیک که نمیدونم چی بگم
    اما دم فیفا گرم؛همینکه حتی به قوانین یه کشور وارد میشه تا از حقوق زنان حداق داخل فوتبال دفاع کنه برای خود من حس خیلی خوبیه
    امیدوارم مشکل ورزشگاه زنان تو ایران بالاخره حل بشه و زنان هم علیه زنان نباشن

برخی موضوعات مشابه

بالا