حوادث ایرانی فوت 4 تنکابنی به خاطر بارش برف و کمبود امکانات

• شروع کننده موضوع Shabnam
  • بازدیدها 306
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

Shabnam

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
474
امتیاز واکنش
53
پزشک اورژانس بیمارستان شهیدرجایی تنکابن که تنها بیمارستان این شهر است، از فوت قطعی چهاربیمار به دلیل مشکلات ناشی از برف خبر میدهد.

بر اساس اعلام این پزشک بارش شدید برف که تا آخرین ساعات روز گذشته همچنان ادامه داشت موجب بستهشدن راههای روستایی و شهری منتهی به شهر تنکابن شده است و همین موضوع باعث شد بسیاری از بیماران نیازمند به درمانهای سریع و اضطراری نتوانند خود را به بیمارستان برسانند و بههمیندلیل فوت کردهاند.
او در اینباره اینگونه گفت: «تا این لحظه سه بیمار دیالیزی و یک بیمار دارای ضایعه مغزی ساکن در روستاهای اطراف شهر تنکابن بهدلیل نرسیدن به بیمارستان در خانه محل زندگی خود فوت کردهاند. بیماران دیالیزی قرار بود برای انجام دیالیز به بیمارستان مراجعه کنند، بیمار دیگر نیز که دچار ضایعه مزمن مغزی بود نیاز به بستریشدن در آیسییو داشت که بهدلیل بستهبودن راهها نتوانستند خود را به بیمارستان برسانند.»
این پزشک درباره امکانات بیمارستان تنکابن نیز گفت: «برق شهر رفته است اما خوشبختانه ژنراتور برق اضطراری بیمارستان را روشن کردهایم و از این لحاظ مشکلی نداریم، سه آمبولانس ما در حال گشتزنی در شهر هستند اما چون هنوز برف در حال بارش است امکان تردد جز در خیابانهای اصلی شهر را ندارند، هماکنون راههای روستایی و خیابانهای فرعی شهر بهصورت کامل بسته است. در خیابانهای اصلی شهر هم تنها ماشینهای شاسیبلند و دارای امکانات فنی توانایی عبورومرور دارند.»
او همچنین در ادامه با ابراز نگرانی درباره سلامت دیگر بیمارانی که به درمان فوری و اضطراری نیاز دارند گفت: «در صورت ادامه این وضعیت امکان افزودهشدن بر تعداد تلفات دور از انتظار نیست، البته و خوشبختانه تاکنون مرگ کسی بهدلیل سرما یا یخزدگی به ما گزارش نشده است اما چنین چیزی نیز دور از انتظار نیست.»

روزنامه شرق

• پیشنهادات
  • PaRiNaZ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    458
    امتیاز واکنش
    183
    آره وضع خیلی بدیه..
    :11400000:

fatima

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15
    امتیاز واکنش
    4
    من خودم تنکابن زندگی میکنم.وضع خیلی بدی بود.خیلی جا ها هم خسارت دیدن ولی خدا رو شکر الان بهتر شده

برخی موضوعات مشابه

بالا