فوتبال خارجی فیگو: زندگی بدون رونالدو هم جریان دارد

فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
9,452
امتیاز واکنش
41,301
لوئیز فیگو ستاره سابق رئال مادرید و پرتغال اخراج رونالدو در بازی شب گذشته را ناعادلانه می داند.

شب گذشته در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا اتفاقات جالبی رقم خورد که تمامی کارشناسان و فوتبالدوستان را به عکس العمل وا داشت. یکی از این ستارگان و کارشناسان لوئیز فیگو بود که در مصاحبه‌ای پیرامون این مسابقات اظهار داشت:

اخراج رونالدو؟

از دید من داور بسیار سخت گیرانه عمل کرد و کریستیانو رونالدودر صحنه ای که آن اتفاقات رخ داد مستحق اخراج نبود هر چند که مشخص نیست داور چه چیزی دیده است اما از نظر دوربین های تلویزیونی و تصاویری آن چنان چیزی مشخص نبود که بتوان رونالدو را به آن دلیل اخراج کرد.

رئال مادرید بدون رونالدو؟

با دیدن بازی این رئال مشخص شد که زندگی بدون رونالدو هم برای آن ها جریان دارد. وقتی به مانند من طرفدار رئال باشی و ببینی که اینچنین بدون رونالدو مقابل تیم قدرتمند رم خودنمایی می کنند بسیار خوشحال خواهید شد و به آینده امیدوار خواهید بود زیرا که رئال مدافع عنوان قهرمانی است و تخصص حضور در لیگ قهرمانان را دارد. رئال همیشه اولویت خود را به قهرمانی در اروپا اختصاص می دهد و این فصل هم اینطور است.

حضور رونالدو در ایتالیا؟

این تجربه را من هم دارم اما اینگونه مقایسه ها کاملا اشتباه است. رونالدو یک اسطوره به تمام معنا است که در رئال مادرید به هر آنچه که خواست دست یافت اما باید بدانیم که رئال با بازیکنان کنونی نیز به تاریخ سازی ادامه خواهد داد و بازیکنانی را که در اختیار دارد هر کدام در دنیای فوتبال ستاره می باشند.

گریزمان؟

او فصل بسیار فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و توانست افتخارات فراوانی را بدست آورد. آنتوان گریزمان یکی از بهترین های دنیای فوتبال است که کماکان به پیشرفت خواهد کرد.

برخی موضوعات مشابه

بالا