حوادث ایرانی قتل زن جوان بهدست شوهر معتاد

• شروع کننده موضوع amIRali
  • بازدیدها 207
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

amIRali

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
926
امتیاز واکنش
5,502
مردی میانسال که در پی سوءظن، سر از تن همسرش جدا کرده بود ادعا کرد زمان قتل، مردی غریبه در خانهاش بوده است.
به گزارش خبرنگار ما، مردی به نام بهزاد اواخر سال90 به ماموران خبر داد همسرش لیلا گم شده است. این مرد گفت وقتی از محل کارش به خانه برگشت متوجه شد همسرش نیست. چندروز بعد جسد زنی که سر از تنش جدا شده بود، در چمدان پیدا و مشخص شد جنازه متعلق به لیلا است.

در این زمان پلیس به بهزاد مشکوک شد و زمانی که خانه بهزاد مورد بازرسی قرار گرفت مشخص شد در قسمتهایی از حمام لکههای خون وجود دارد. آزمایش این لکهها نشان داد آنها متعلق به لیلاست؛ بنابراین بهزاد بهاتهام قتل بازداشت شد.

متهم در بازجوییها به قتل همسرش به خاطر سوءظنی که نسبت به او داشت اعتراف کرد و گفت بعد از اینکه همسرش را کشت جواهرات او را ربود و بهمبلغ دومیلیونو600هزارتومان فروخت و پول را بهحساب خودش واریز کرد. کیفرخواست علیه متهم با توجه به مدارک بهدستآمده صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

روز گذشته در جلسه رسیدگی به اتهام بهزاد بعد از اینکه نماینده دادستان کیفرخواست علیه متهم را خواند اولیایدم در جایگاه حاضر شدند و درخواست صدور حکم قصاص کردند و پذیرفتند سهم دیه نوه سهسالهشان را هم بپردازند. سپس متهم در جایگاه حاضر شد.

او اتهام قتل همسرش را قبول کرد و گفت: «سال 85 با همسرم ازدواج کردم بعد از ازدواجمان متوجه شدم همسرم قبلا عاشق مردی از همان روستایی بود که ما در آنجا ازدواج کردیم. بعد از اینکه به تهران آمدیم رابـ ـطه آنها ادامه داشت هربار که در اینباره با همسرم صحبت میکردم قبول نمیکرد و من را متهم به شکاکبودن میکرد. چون چندینبار به خاطر اعتیاد بازداشت و زندانی شده بودم همسرم در اینمدت توانسته بود به راحتی با آن مرد رابـ ـطه برقرار کند.

روز حادثه، بعد از کار به خانه برگشتم و متوجه شدم شخصی در حمام است در را که باز کردم آن مرد را دیدم بلافاصله به سمتش حمله کردم اما او توانست فرار کند و من هم بهتلافی، همسرم را به قتل رساندم و بعد جسدش را داخل چمدانی گذاشتم و از خانه خارج کردم.» متهم درباره پولی که از جواهرات همسرش بهدست آورده بود گفت: «من جواهرات همسرم را سرقت نکردم و این اتهام را قبول ندارم. در اداره آگاهی به من گفتند باید این اتهام را قبول کنی و من هم این کار را کردم.»

در این هنگام قاضی گفت: خودت اعتراف کردی دومیلیونو600هزارتومان به حسابت واریز کردهای و تحقیقات هم این موضوع را ثابت کرده است ضمن اینکه بهخاطر اعتیاد شدیدی که داشتی بهنظر میرسد قصد داشتی پول مواد را تهیه کنی. در اینباره چه توضیحی داری؟ اما متهم این اتهام را رد کرد. هیات قضات بعد از پایان جلسه رسیدگی برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
83
بالا