حوادث ایرانی قتل همسر و خواهرزن در پی اختلافات خانوادگی

• شروع کننده موضوع DENIRA
  • بازدیدها 115
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
9,963
امتیاز واکنش
85,309
عاملان دو جنایت خانوادگی بعد از ارتکاب قتل فرصت چندانی برای فرار پیدا نکردند و خیلی زود به دام افتادند. یکی از این افراد همسر و خواهرزنش را به قتل رساند و نفر دوم برادرش را به کام مرگ کشاند. هر دو در پی مدت‌ها اختلافات خانوادگی دست به جنایت زدند. فردی ١٨:٤٠ روز دوشنبه با مرکز فوریت‌های پلیسی جیرفت تماس گرفت و از حادثه‌ای دلخراش خبر داد. او گفت مردی با حمله به دو زن در خیابان آنها را با ضربات چاقو به‌شدت مجروح کرد و سپس به‌سرعت گریخت.
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)] به گزارش شرق؛دقایقی بعد تیمی از مأموران در محل حاضر شدند و در همان بررسی‌های اولیه پی بردند دو زن جان خود را از دست داده‌اند. به همین دلیل تحقیقات جنایی کلید خورد و ضمن انتقال پیکر مقتولان به پزشکی قانونی مشخص شد آنها که مقابل یک خیاطی هدف ضربات چاقو قرار گرفتند با هم خواهر بودند.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)] [/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]همچنین فاش شد یکی از مقتولان به نام سمیه از مدت‌ها پیش با شوهرش اختلاف داشت. به همین‌دلیل مرد جوان به نام امین تحت تعقیب قرار گرفت و در‌حالی‌که فقط نیم‌ساعت از وقوع جنایت می‌گذشت، به دام افتاد. امین که هیچ‌ راهی برای انکار جنایت خیابانی نداشت به کشتن سمیه و خواهر او اقرار کرد و گفت: «من و همسرم از مدت‌ها قبل با هم اختلاف داشتیم تا اینکه سمیه با من قهر کرد. او می‌خواست طلاق بگیرد به همین‌ دلیل نقشه انتقام‌گیری را طراحی کردم و او و خواهرش را با ضربات چاقو زدم و فرار کردم».بنا بر این گزارش، متهم ٣٣ساله درحال‌حاضر در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد. در این حال، مردی که برادرش را به قتل رسانده است، در بازجویی‌ها به جرمش اعتراف کرد. [/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]مأموران پلیس شهرستان شادگان وقتی از تیراندازی در یکی از روستاها مطلع شدند، به محل حادثه رفتند و مردی را مشاهده کردند که مجروح شده بود. این مرد که کاظم نام داشت به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت اما با وجود معالجه‌های پزشکی جانش را از دست داد. بعد از آن به‌دستور بازپرس جنایی تحقیقات دراین‌باره آغاز و معلوم شد کاظم به‌دست برادرش به قتل رسیده است. به همین دلیل متهم بازداشت شد و وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، گفت: «من از مدت‌ها قبل با برادرم اختلاف داشتم و وقتی از هیچ طریقی نتوانستم مشکلم را با او حل کنم سلاح شکاری را برداشتم و با آن گلوله‌ای به کاظم زدم و به‌سرعت فرار کردم».[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]بنا بر این گزارش، تحقیقات از این متهم نیز در مرجع قضائی همچنان ادامه دارد.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)] [/BCOLOR]​

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
153
پاسخ ها
2
بازدیدها
213
پاسخ ها
0