اخبار موسیقی ایران قطعه ((یکی هست ))باصدای (مهران فرزانه )تقدیم به پاشایی

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 217
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
موسیقی ما –قطعه «یکی نیست» با صدای «مهران فرزانه» برای

انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار گرفت. این خواننده جوان ترانه و ملودی قطعه یکی نیست را به یاد مرحوم «مرتضی

پاشایی» سروده و ساخته است. تنظیم هم توسط «مجید رضازاده» انجام شده است و «میثم مروستی» و «علی شهبازی» وظیفه

نوازندگی ویولن و گیتار را بر عهده داشته اند. قطعه یکی نیست برای اولین بار در روز تشییع پیکر زنده یاد پاشایی توسط مهران فرزانه و با یک گیتار اجرا شد.اجرای او بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت و عده زیادی نسبت به فیلمبرداری اقدام کردند. همین

استقبال خوب باعث شد تا مهران فرزانه، نسخه اصلی این اثر را به همراه مجید رضازاده تولید و در فضای مجازی منتشر کند.در ادامه می توانید ویدئوی اجرای زنده قطعه یکی نیست را مشاهده کنید همچنین نسخه اصلی این قطعه را هم از «تماشاخانه» بشنوید و

دانلود کنید.

دوباره با صدات خلوت می کنم آروم اشکامو می بارم
نگو گریه بسه، من اون بغضی که تو برام وا کنی

دوست دارمتو که خوب می دونی
، دل من توی تنهایی بدجوری می گیره

پاشو حرفی بزن، پاشو چیزی بخون که دلم داره می میره
ببین حال منو، تو که خوب می دونم مهربونی و دل رحمی

چی می شد بمونی، بهم حق بدی و بگی حالمو می فهمی
تو رو حس می کنم، تو یه عمر که مرحم قلب منی

انگارچشمات و ببند، بهم گوش من واسه تو بخونم
اینباریکی نیست، یکی رفت، دیگه هر چی صدا کنم اسمشو
اون خوابه
دل مهربونش خسته بود از زمین، حالا تو آسمون خوابه
دیگه نیست که صداش دوباره بشه همدم این دل دیوونه

خنده آخرش منو آب می کنه داره دلمو می لرزونه
همیشه زنده ای تو عطر بارون، همیشه روشنی تو خاطر من

بزن بارون من دارم می سوزم، بزن این بغض و وا کن از سر من
تو رو میسپارمت به اون خدایی که می گن مرحم دل های خسته استنمی شه باورم که رفتی ای وای یکی می خونه تو گوشم یکی هست

خلاصه مطلب:+

ویدئو اجرای زنده این قطعه در مراسم تشییع پیکر «مرتضی پاشایی» موسیقی ما – قطعه «یکی نیست» با صدای «مهران

فرزانه» برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار گرفت. این خواننده جوان ترانه و ملودی قطعه یکی نیست را به یاد مرحوم

«مرتضی پاشایی» سروده و ساخته است. تنظیم هم توسط «مجید رضازاده» انجام شده است و «میثم مروستی» و «علی شهبازی» وظیفه نوازندگی ویولن و گیتار را بر عهده داشته اند. قطعه یکی

نیست برای اولین بار در روز تشییع پیکر زنده یاد پاشایی توسط مهران فرزانه و با یک گیتار اجرا شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
139
بالا