فیکس شده كپي

• شروع کننده موضوع <ghazaleh>
  • بازدیدها 295
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

<ghazaleh>

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
67
امتیاز واکنش
3,155
بسم الله الرحمن الرحیم

** توجه مهم : قبل از پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات ، حتما تاپیک : قوانین انتقادات و پیشنهادات را به دقت مطالعه کنید ، بدیهی است موارد بدون رعایت قوانین رد خواهند شد .

عنوان درخواست : كپي

نام : 20gh.m01

نوع درخواست : انتقاد و پیشنهاد

متن درخواست : سلام خسته نباشيد.
يك مشكلي كه براي من وجود داره اينه كه وقتي مي يام متن يك نقد رو مي نويسم قسمت هاي مختلفش رو رنگي مي كنم كه نويسنده بهتر متوجه بشه بعد دوباره همون متن رو كپي مي كنم به همون صورت پيست نمي شه. اگه بشه حداقل متني رو كه از خود انجمن كپي كرديم وقتي پيست مي كنيم به همون صورت باشه خيلي خوب مي شه.چون واقعا خيلي سخته كه چند بار متن رو رنگي كني ...
ممنون

سایر توضیحات :

قبول قوانین بله

* تذکر : تنها یک بار درخواست خود را به صورت صحیح ارسال کنید ، در صورت ارسال درخواست تکراری ، درخواست های شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت .

• پیشنهادات
  • RedMonSter

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    109
    امتیاز واکنش
    2,227
    سلام . این مشکل نیست . اگر پستی رو می نویسید و بعد می خواید متنتون رو با استایلی که بهش دادید کپی کنید، باید گزینه ی ویرایش رو بزنید و متن رو کپی کنید و در محل مورد نظر Paste کنید . در این صورت استایل متن حفظ میشه و اگر داخل گفت و گوی خصوصی متنتون رو می نویسید، بعد از انتشار متن، نمیشه با استایل مورد نظر اون رو کپی کرد؛ چرا که گزینه ی ویرایشی برای کاربران وجود نداره؛ اما قبل از انتشار گفت و گو ، می تونید اون رو کپی کنید . در این صورت استایل حفظ میشه . در کل استایل وقتی با متن کپی میشه که متن داخل ادیتور باشه . راه های دیگه ای هم هست ولی نمی دونم که اینجا کار کنه یا نه ؛ امتحان می کنم در صورتی که کار کرد ، اعلام می کنم .

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا