فوتبال داخلی لحظه به لحظه تا آغاز دیدار پرسپولیس و استقلال/مهدوی کیا در آزادی/درب ورزشگاه با 70 دقیقه تاخیر باز ش

• شروع کننده موضوع *نغمه*
  • بازدیدها 208
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*نغمه*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,064
امتیاز واکنش
3,627
دیدار تیم های سرخابی پایتخت امروز ساعت 17 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود این در حالی است که حواشی قبل از دیدار همیشه مسائل فنی را تحت پوشش قرار داده است.
[h=1]
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
[/h]​
3182597_394.jpg
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ از شب گذشته همچون دیگر دیدار های این دو تیم در سالهای قبل هواداران پر شور این دو تیم و علاقمندان به تیم های استقلال و پرسپولیس حتی از دیگر شهر ها و نقاط کشور برای تماشای دیدار این دو تیم به تهران آمده اند و در محل های مختلف اسکان یافتند.

بنا بر عقیده برخی کارشناسان و تماشاگران ویژه این دیدار شاید نسبت به دیگر بازی های این دو تیم از زیبایی خاصی برخوردار باشد و دیدل این امر را بی تفاوتی این دو تیم در جدول رده بندی می دانند و اما برخی دیدگر از این تماشاگران عکس این موضوع را عنوان می کنند و معتقدند که این دیدار یکی از ضعیف ترین دربی های سال های اخیر خواهد بود .

**شب گذشته اطراف ورزشگاه آزادی میزبان تماشاگرانی بود که از نقاط مختلف برای دیدن این بازی به پایتخت آمدند.

**تماشاگران از شرایط اسکان و تدارکاتی که سازمان لیگ در این باره لحاظ کرده بود اظهار نا رضایتی کردند و در حال حاضر ساعت 7 صبح روز جمعه برخی از تماشاگران در مقابل درب اصلی ورزشگاه آزادی قرار دارند.

**بازار کری خوانی هواداران قرمز و آبی طبق سنت گذشته در مقابل درب ورودی ورزشگاه آزادی کماکان ادامه دارد.

**طبق اعلام سازمان لیگ حدود نیم ساعت دیگر و راس ساعت 9 صبح درب های استادیوم باز خواهد شود.

**هواداران از شهر های مختلف مانند سیرجان،سیستان و بلوچستان،زاهدان و بوشهر به ورزشگاه آزادی آمدند و هر کدام خواستار پیروزی تیم مورد علاقه خودشان هستند.

** با توجه به اظهارات سر مربیان دو تیم هواداران حاضر در محل ورزشگاه آزادی این دیدار را تحلیل کردند و اکثر این هواداران در تجزیه و تحلیل های خود دلایلی را برای پیروزی تیم شان عنوان کردند.
و گزیده اظهارات سر مربیان و بازیکنان مطرح دو تیم در آستانه دربی را بخوانید:

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری گفت: دربی برای ایران یک افتخار بوده و از حساسیت و جذابیت بالایی برخوردار است. ما تعدادی از بازیکنانمان را در این بازی نداریم اما یازده بازیکن برای پرسپولیس بازی میکنند که شاید بی تجربه و جوان باشند ولی قلب قرمز دارند.

وی افزود:دروازه بان سوم را به جای همامی انتخاب کردیم و من خواستم به دروازه بان سوم فرصت داده باشم.

برانکو درباره تجربه همکاری با قلعهنویی گفت:مربیان بزرگ مثل قلعه نویی فکر می کنند و او همیشه راهکارهای خوبی را در بازیها از خود نشان دادهاست.ما نیز همچین تفکراتی برای خود داریم و لازم است بگویم از بازیکنانم بسیار راضی هستم که به فرمانم توجه میکنند.

وی در ادامه گفت: تیم پرسپولیس 4 مربی در طول فصل عوض کرده است و به بازیکنانم تبریک میگویم که توانستند با تفکرات 4 مربی هماهنگ شوند و خود را به مرز مناسبی برسانند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص قضاوت داوری گفت: به عنوان مربی به قضاوت داوری نمیپردازم و به داوران اعتماد دارم هیچ داوری به خود اجازه نمی دهد اشتباهی را عمدا انجام دهد و هر داوری ممکن است اشتباهی را سهوی انجام دهد و من به این قصه ها در مورد داوری علاقه ندارم.

امیر قلعه نویی سرمربی استقلال نیز در مورد این دیدار گفت: شرایط جدول تعیین کننده نیست برای هیچ کدام از تیم ها و امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم برانکو شخصی اخلاق مدار است و در تیم ملی از نظر فنی و اخلاقی الگو بود و خوشحالم که برگشتهاست. تیم پرسپولیس تیم خوبی است و از ما انگیزه بیشتری دارد، ما در این چند روز با بازیکنان کار کردیم. ما باید در بازی ارتباط نوری با خط حمله را قطع کنیم روی این زمینه کار کردیم و اعتقاد داریم که با این کار می توانیم موفق شویم.

وی در خصوص آنالیزورها گفت: اگر آنالیز منصفانه باشد مگر میشود قبول نکنیم و در دو موضوع حرف حق و حرف هجو نمیتوان حرفی زد خداوکیلی آنالیز خوبی بود من آنالیز را خودم ندیدم اما بچه ها به من گفتند که معلوم است که تیمی که نتایج را کسب کرده مشکل دارد من روی این مشکلات تاکید کردم و شرایط بازی فرق دارد.

**این دیدار با قضاوت تورج حق وردی برگزار می شود و این در حالی است که در چند روز گذشته صحبت هایی مبنی بر قضاوت فغانی شنیده می شد اما کمیته داوران لیگ برتر فوتبال دیدار حساس تراکتور سازی تبریز و نفت تهران که شاید قهرمان لیگ برتر را مشخص کند به فغانی سپرد و البته شنیده می شود مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به این انتخاب اعتراض داشتند.

** ساعت 9.15//درب استادیوم آزادی قرار بود در ساعت 9 صبح امروز به روی علاقه مندان باز شود و تا این لحظه هنوز بسته است و تماشاگران در مقابل درب ازادی ایستاده اند.

**ترکیب احتمالی دو تیم در دربی هشتاد

پرسپولیس: ترکیب سوشا مکانی،رضا نورمحمدی،بابک حاتمی، حمید علی عسگر، احمد نوراللهی، محمد نوری، گابریل، امید عالیشاه، مهدی طارمی و هادی نوروزی ،رضا خالقی فر

**استقلال:وحید طالب لو،امیر حسین صادقی،هرایر مگویان،میلاد فخرالدینی،هاشم بیک زاده،کرار جاسم،امید ابراهیمی،سجاد شهباززاده،یعقوب کریمی،رضا عنایتی و خسرو حیدری

**ساعت 9.50//علی رغم اعلام قبلی درب ورزشگاه آزادی هنوز باز نشده است و تماشاگران برای باز شدن درب ورزشگاه و استقرار در جایگاه مناسب لحظه شماری می کنند و البته از این بد قولی مسئولان عصبانی هستند.

** ساعت 10:10 // درب ورزشگاه با 70 دقیقه تاخیر بر روی هواداران باز شد.

**مهدوی کیا در مجموعه ورزشی آزادی
مراسم بدرقه تیم فوتبال دانش موزی ایران اعزامی به مسابقات جهانی اتریش با حضور مهدی مهدوی کیا فوتبالیست با سابقه کشورمان در هتل اکادمی ورزشگاه آزادی برگزار شد.
در این مراسم مهدوی مهدوی کیا سفیر المپیاد های درون ورزشی مدارس و ارمیان رئیس فدراسیون دانش آموزی و علی دوستی مهر سر مربی ایت تیم حضور یافتند.

خبر در حال تکمیل

برخی موضوعات مشابه

بالا