فوتبال خارجی لمپارد: رویای مربی گری در چلسی نیست

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 76
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
فرانک لمپارد، سرمربی باشگاه دربی کانتی معتقد است که رویای هدایت چلسی را در سر ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، لمپارد که 648 بازی برای چلسی انجام داده و 211 گل برای این تیم به ثمر رسانده که بهترین گلزن تاریخ باشگاه محسوب می‌شود، مربی گری را در دربی کانتی آغاز کرده و شروع خوبی با این تیم داشته و نتایج خوبی کسب کرده است. او پس از حذف یونایتد در جام اتحادیه، امروز با دربی کانتی به مصاف چلسی خواهد رفت و کار دشوار و حساسی پیش رو دارد. با این وجود او رویای مربی گری در چلسی را در سر ندارد.

01073111.jpg

اسطوره انگلیس گفت:" نه چنین رویایی ندارم زیرا من در این کار عملگرا هستم. در فوتبال، بازی بعدی مهم ترین چیز است. من فعلا چیزی به جز بازی با چلسی نمی‌بینم و پس از بازی تنها به بازی با بیرمنگهام فکر می‌کنم. بنابراین رویا یک چیز است ولی واقعیت چیز دیگری است، اتفاقی که فردا می‌افتد، به اتفاقات امروز بستگی دارد. بنابراین امیدوارم بتوانم موفقیت را به باشگاه بیاورم."

لمپارد در سال های پایانی فوتبالش از چلسی جدا شد و به سیتی پیوست. او با پیراهن سیتی به چلسی گل زد ولی خوشحالی انجام نداد. حالا او در شرایط مشابهی قرار دارد و در این رابـ ـطه گفت:" برای من کار راحتی خواهد بود زیرا احترام ویژه ای برای چلسی قائلم. وقتی مقابلشان گلزنی کردم، خوشحالی انجام ندادم. یک میلیون بار دیگر هم این کار را نمی‌کردم. البته که کارم را انجام می‌دادم ولی عاشق چلسی هستم و رابـ ـطه نزدیکی با هواداران و باشگاه دارم که امیدوارم هیچگاه تمام نشود. به عنوان مربی، برای حریف احترام قائلم زیرا از زحمات باشگاه برای خودم ممنونم. افتخار می‌کنم به جایی برمی‌گردم که آن را خانه ام می‌دانم و 13 سال در آن بازی کردم."

برخی موضوعات مشابه

بالا