فوتبال خارجی لیونل مسی: حضور همزمان من و کریستیانو رونالدو به نفع هر دو شده است؛ رونالدو از بهترین‌های دنیا است

✿↝.. ɲάરgҽš ..↜✿

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,543
امتیاز واکنش
22,159
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

اعجوبه آرژانتینی از مهاجم پرتغالی باشگاه رئال مادرید تعریف می‌‌کند.
طرفداری- لیونل مسی مهاجم آرژانتینی تیم بارسلونا به تمجید از کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی باشگاه رئال مادرید می‌‌پردازد.

به گزارش ESPN، لیونل مسی در حاشیه یک مراسم خیریه در چین می‌‌گوید:

همیشه گفته‌ام و رونالدو هم از طرف خودش این را گفته است که هر دو ما از حضور همدیگر استفاده کرده ایم و بهتر شده ایم. ما هر سال سعی‌ می‌‌کنیم بیشترین جام را به همراه باشگاه‌های خود کسب کنیم و چیزی که بیرون از زمین گفته می‌‌شود آنچنان اهمیت ندارد. او بازیکن فوق العاده‌ای است که کیفیت‌های بسیار زیادی دارد. تمام دنیا این را می‌‌داند و به همین خاطر او یکی‌ از بهترین بازیکنان دنیا است.

هر گاه فصل شروع می‌‌شود باید از فصل قبل بهتر باشیم. می‌‌خواهیم بیشتر از چیزی که کسب کرده ایم به دست بیاوریم و جام‌های بیشتری بگیریم. دوست داریم به فینال اروپا برویم و قهرمان لالیگا شویم. سال پیش این اتفاق برای ما رخ نداد اما تلاش خودمان را انجام دادیم و کوپا دل ری را کسب کردیم. امیدوارم امسال از سال قبل جام‌های بیشتری بگیریم.

گزارش‌ها خبر از تمدید قرارداد مسی تا سال ۲۰۲۱ می‌‌دهند و وقتی‌ از وی در مورد اینکه آیا احتمال دارد روزی به لیگ چین منتقل شود سوال شد، اینگونه جواب داد:

فقط به امروز خود در بارسلونا و جایی‌ که هستم فکر می‌‌کنم. به گرفتن بیشترین جام‌ها تا جایی‌ که می‌‌توانیم فکر می‌‌کنم چون فوتبال همین است و هیچکس نمی‌‌داند سال بعد چه می‌‌شود. پس آرام هستم و روز به روز جلو می‌‌روم. ماندن در بارسلونا چیزی است که همیشه می‌‌خواستم و همیشه رویا آن را داشته ام. قبلا گفتم که می‌‌خواهم در بارسلونا بازنشست شوم و باید ببینیم چه می‌‌شود. با لاوتزی در مورد فوتبال در چین زیاد حرف می‌‌زنیم.

خیلی‌ از بازیکنان در تیم ملی‌ در مورد تغییر سبک زندگی‌ در چین با او صحبت کرده ‌اند و فهمیدیم که بازی در سوپر لیگ چین به چه شکل است. لیگ چین پیشرفت زیادی کرده است و روی فوتبال دنیا تاثیر گذاشته است که نشان می‌‌دهد مهم است. هر وقت به چین آمده‌ام چند روز بیشتر نبوده ام. معمولا تمرین می‌‌کنیم و فرصت اینکه این کشور را بیشتر بشناسیم نداریم. تا آنجایی‌ که من چین را دیده ام، این کشور من را تحت تاثیر خود قرار داده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا