ماجرای استعفای سرمربی تنیس چه بود؟

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 87
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
سرمربی تیم ملی تنیس بعد از ۵ سال همکاری تصمیم به استعفا گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، سعید احمدوند در سال های اخیر به دلیل ارتباط خوب با فدراسیون تنیس و همچنین بازیکنان تیم ملی توانسته به عنوان یک مربی ایرانی هدایت ملی پوشان را برعهده داشته باشد. حالا سابقه همکاری او با تیم ملی به ۵ سال می رسد و برای نخستین بار امسال این مربی مانع ادامه روند آسانسوری تیم ملی در جام دیویس شد و با تلاش شاگردان ایران در دسته دوم آسیا و اقیانوسیه باقی ماند.

روز گذشته خبری مبنی بر استعفای سعید احمدوند به گوش رسید که برای اهالی تنیس عجیب بود. برای اطلاع از آخرین وضعیت سرمربی تیم ملی با رییس فدراسیون تنیس تماس گرفتیم.
مجید شایسته در این باره به خبرنگار "ورزش سه" می گوید: «استعفای مکتوبی به دست ما نرسیده است اما من به صورت تلفنی با احمدوند صحبت کردم. او می گوید خسته شده و نمی خواهد ادامه دهد اما باید بیشتر مذاکره کنیم تا نتیجه نهایی را به رسانه ها اعلام کنم.»

وی درباره دلیل اصلی استعفای ناگهانی احمدوند می افزاید: «او زحمات زیادی در تیم ملی کشیده اما می گوید که خسته است. با توجه به فشار روحی و روانی در سال های اخیر احمدوند می خواهد کمی استراحت کند و شاید تجربیات خود را در اختیار افراد کم تجربه تر قرار دهد.»

شایسته در پایان درباره تصمیم فدراسیون در قبال استعفای سرمربی تیم ملی خاطرنشان می کند: «من باید بازهم نقطه نظرات سرمربی تیم ملی را بشنوم. ما که علاقه مند به ادامه همکاری هستیم اما اگر نتوانیم با هم به توافق برسیم،‌ شاید تصمیم دیگری گرفتیم. نتیجه این مذاکره تا چند روز آینده اعلام خواهد شد.»

برخی موضوعات مشابه

بالا