مایکل پکتر: امکان عرضه Red Dead Redemption 2 برروی Nintendo Switch بسیار ضعیف است

• شروع کننده موضوع Maedeh.z
  • بازدیدها 200
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Maedeh.z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
605
امتیاز واکنش
1,150
30135147788098917121_Red-Dead-Redemption-2-Reveal.jpg

همان طور که می‌دانید بالاخره Rockstar از عنوان Red Dead Redemption 2 رونمایی کرد و به نظر می‌رسد که بازی تنها برروی PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. برخلاف انتظارات نسخه PC بازی معرفی نشد و درحالیکه عده‌ای کم انتظار چنین چیزی را داشتند، خبری از نسخه Nintendo Switch نیز نبود.

آقای "مایکل پکتر" (Michael Pachter) عقیده دارد که بازیکنان Nintendo Switch به این عنوان دسترسی نخواهند داشت.‌ وی در مصاحبه‌ای اختصاصی با GamingBolt گفت که امکان عرضه Red Dead Redemption 2 برروی Switch "بسیار ضعیف" است:

"به عقیده من امکان اتفاق افتادن چنین چیزی بسار کم است؛ به جز یک نسخه مخصوص از GTA که در سال 2009 برایDS عرضه شده بود، عنوان دیگری را به یاد نمی‌آورم و اگر آن‌ها وقت خود را برای پورت هرچیزی برروی Nintendoتلف کنند، واقعا تعجب خواهم کرد. من فقط فکر می‌کنم که Nintendo از مسیر و هدف اصلی بسیاری از ناشران دور شده است پس امکان عرضه بازی‌هایی که برای دیگر کنسول‌ها توسعه یافته‌اند برروی کنسول‌های Nintendo بسیار کم است. "

با اینکه به نظر می‌رسد این سخنان درست باشند ولی سبب سرافکندگی نیز هستند؛ تصور انجام عنوانی نظیر Red Dead آن هم زمانی که در حال حرکت هستید واقعا لـ*ـذت‌بخش است ولی آیا Nintendo مخاطب لازم و یا سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای عنوانی نظیر Red Dead را با کیفیت کنونی دارد؟

عنوان Red Dead Redemption 2 در پاییز سال 2017 برروی کنسول‌های PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد؛ هنوز مشخص نیست که آیا بازی برروی PC عرضه خواهد شد یا نه!

بالا