مجموعه تصاویر سریال جـــاده چــالــوس

Ðαяӄ ƨнαÐσω

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,653
امتیاز واکنش
1,051
chalos_serial_road_02.jpg

زمان پخش : سریال جاده چالوس به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی شعله شریعتی و اعظم بهروز قرار است از آبان ماه ۹۳ در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای روی آنتن شبکه تهران برود.
موضوع و داستان سریال «جاده چالوس» روایت خانوادهای است که در تهران زندگی میکنند و پدر خانواده به علت بی تدبیری شریکش ورشکست میشود و در این بین ارثیهای (رستوران متروکه ) به محبوبه زن خانواده در شمال میرسد، اعضای خانواده با رفتن به شمال و رونق دوباره رستوران متروکه سعی دارند تا مشکلات اقتصادی را با اتحاد و همدلی حل کنند.

chalos_serial_road_03.jpg

نیما شاهرخ شاهی (نقش مسعود ) , بیژن امکانیان ( نقش احمد/ پدر خانواده ) , فاطمه گودرزی ( نقش محبوبه ),محسن افشانی (نقش امیر علی ), سیما خضرآبادی ( نقش مهتاب ) , علیرام نورایی, سیروس گرجستانی,محمد شیری از بازیگران اصلی سریال جاده چالوس می باشند. همچنین چندین چهره جدید که از میان فارغ التحصیلان هنر بازیگری و تئاتر انتخاب شده اند از بازیگران مهمان این مجموعه هستند و کارگردان کار نیز در این خصوص گفته است که خواسته ایم در این سریال چهره های جدید را معرفی کنیم.

chalos_serial_road_04.jpg

chalos_serial_road_05.jpg

chalos_serial_road_06.jpg

chalos_serial_road_07.jpg

محسن افشانی در خصوص نقشش در جاده قدیم گفت : من در این سریال نقش فرزند بیژن امکانیان و فاطمه گودرزی را بازی میکنم. اولین شخصی که در مجموعه در برابر مشکل داستان قرار میگیرد این پسر است که در ادامه با پدرش در مسیر داستان برای حل مشکل همراه میشود.
بازیگر «جاده چالوس» در توضیح فضای این مجموعه عنوان کرد: این کار قصه پرکششی دارد و خانم شریعتی نویسنده فیلمنامه، متن خوبی از کار درآورده است و با این شرایط به نظر من این مجموعه پربینندهترین قصه امسال میشود.

chalos_serial_road_01.jpg

chalos_serial_road_08.jpg

chalos_serial_road_09.jpg

chalos_serial_road_10.jpg

chalos_serial_road_11.jpg

chalos_serial_road_12.jpg

chalos_serial_road_13.jpg

chalos_serial_road_15.jpg

chalos_serial_road_14.jpg

chalos_serial_road_16.jpg

chalos_serial_road_17.jpg

برخی موضوعات مشابه