اخبار موسیقی ایران مجید فرهبد:دوست دارم در تصویرهایی که می‌گیرم یک ایران شیک، مدرن و به روز را نشان دهم

- کـیـمـیا -

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,643
امتیاز واکنش
45,406
موسیقی پارس: «مجید فرهبد» این روزها تیزر آلبوم جدید میثم ابراهیمی با نام «تیک» را ساخت که چندی پیش وارد بازار شد.

‎همچنین موزیک ویدیو تراک سوژه هات تکراریه «سیروان خسروی» و ویدیوی آنپلاگد بهت قول میدم از «محسن یگانه» با کارگردانی و تدوین او و برادرش «مهدی فرهبد» نیز منتشر شده است.
‎«فرهبد» درمورد برنامه های این روزهای خود افزود: روزهای آخرسال پروژه های زیادی در دست ساخت داریم که نمی توانم پروژه جدیدی را آغاز کنم و این روند تا اوایل فروردین ٩۶ ادامه خواهد داشت. پرکاری روزهای اخیر به اندازه ای زیاد است که بعضی روزها با بیش از ٣٠ساعت بی خوابی مجبوریم به فعالیتمان ادامه دهیم!

همچنین از فعالیت شخصی اش در موسیقی میتوان به آهنگ «طعم خنده هات» باصدای خود «مجید فرهبد» اشاره کرد که می توانید از رسانه های معتبر دریافت کنید.
‎وی در راستای فعالیت مجازش از اینکه درفضاهای عمومی نمی تواند تصویربرداری کند اعلام نارضایتی کرد و افزود:
‎ خیلی‌ها دوست دارند در تصویرهایشان ایران را جای بدی نشان دهند اما من اینطور فکر نمی‌کنم و اینطور هم کار نمی‌کنم. دوست دارم در تصویرهایی که می‌گیرم یک ایران شیک، مدرن و به روز را نشان دهم. همان‌طوری که هست. همه فکر می‌کنند که ایران جایی است که نمی‌شود در آن تفریح کرد. ولی واقعا چنین چیزی نیست. اکثر تفریحاتی که خارجی‌ها دارند را ما هم داریم، حالا کی بیشتر یا کمی کمتر. ولی مثلا مگر ما پیست اسکی نداریم؟ چرا کسی نمی‌آید در این فضاها تصویر بگیرد؟ من در پیست اسکی هم کلیپ ساختم. شاید یک وقتی یک خارجی این کلیپ را ببیند باورش نشود که در ایران چنین فضاهایی وجود دارد. من دوست دارم این جنبه‌های ایران را در کارم بیشتر نشان بدهم. ایران و خارج از ایران به لحاظ تفریحات، تکنولوژی و فضای بصری تفاوت چندانی ندارند و فقط تفاوتشان در بافت شهری است.

IMG_2400-1-300x200.jpg

منابع : موسیقی پارس

برخی موضوعات مشابه

بالا