حوادث ایرانی محاکمه زنی که متهم است شوهرش را با کمک معشوقهاش کشته است

• شروع کننده موضوع MILAD_A
  • بازدیدها 140
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

MILAD_A

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
27,940
امتیاز واکنش
17,247
635775055113990846.jpg
تقویم
[h=2]اولین جلسه محاکمه زنی که متهم است به کمک معشوقهاش، شوهر خود را به قتل رسانده است، صبح دیروز در شعبه 2 دادگاه جنایی آغاز شد. توران متهم است به اتفاق دوست صمیمی شوهرش، حسن که معشوق او نیز بوده است، شوهرش را به قتل رسانده و سپس او را به آتش کشیدهاند. دیروز دو متهم مقابل قضات شعبه دو دادگاه جنایی قرار گرفتند و به پرسشهای ریاست دادگاه پاسخ گفتند.[/h]

دادگاه پس از شنیدن قرائت کیفرخواست توسط منشی دادگاه از دادیار خواست اگر درباره کیفرخواست مطلبی دارد، سخنان خود را آغاز کند. نماینده دادستان پس از اشاره به جرم دو متهم از دادگاه تقاضای رسیدگی و حکم عادلانه را کرد. در کیفرخواست آمده است که توران 30 ساله متهم ردیف اول که دارای چهار فرزند و اهل اصفهان است، با کمک معشوق خود حسن 35 ساله راننده اهل اصفهان که دوست صمیمی شوهرش نیز بوده، در اردیبهشت 53 شوهرش را به قتل رسانده و سپس برای مخفی کردن آثار جرم و جنایت، او را در اتومبیلی گذاشته و در جاده دلیجان ـ اصفهان به آتش کشیده اند. دادگاه پس از شنیدن کیفرخواست و گفته های نماینده دادستان و سوال و جواب از دو متهم تنفس اعلام کرد و دنباله دادرسی را به روز بعد موکول کرد.
طلاق پس از 27 سال زندگی
زنی بعد از 27 سال زندگی زناشویی برای گرفتن طلاق به شعبه 46 دادگاه حمایت از خانواده مراجعه کرد. این زن مدعی بود: دارای پنج اولاد هستم که بزرگ ترین شان حدود 25 سال و دخترم 20 سال دارد. در این مدت 27 سال یک روز خوشی نداشتم. شوهرم دائم من و بچه هایم را اذیت می کند و حتی اخیرا پسر بزرگم را علیه من و دخترش تحـریـ*ک می کند. دخترم امسال در اداره ای مشغول کار شده و شوهرم مدام تهمت های ناروا به او می زند. شوهرم می خواهد او را از خانه بیرون کند. حتی مخارج من و بچه ها را نمی دهد و از دادن کرایه خانه هم ابا دارد. سال به سال که گذشت، گفتم شاید تغییر اخلاق دهد، ولی متاسفانه روزبه روز بدخلق تر شده است. دیگر حاضر به ادامه زندگی با او نیستم، چون بچه هایم جانشان به لبشان رسیده و خود من هم دچار بیماری روانی شده ام. پرونده این زن برای رسیدگی به شعبه 46 دادگاه حمایت خانواده تحویل داده شد. (اطلاعات - 30 فروردین 1357)

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
68
پاسخ ها
0
بازدیدها
95
بالا