سفره آرایی مدل های تزیین غذای کودک جدید و آسان با مواد خوراکی

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 805
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
مدل های تزیین غذای کودک جدید و آسان با مواد خوراکی

baby-food-702x336.jpg

تزیین غذای کودک و سفره آرایی با مدل های کودکانه و عروسکی تاثیر زیادی در افزایش اشتها بچه ها داره و باعث میشه اشتیاق بیشتری برای خوردن غا داشته باشن. علاوه بر این از این مدل های تزیین غذا میتونید برای تولدها و مهمانی های بچه ها استفاده کنید و همه مهمان کوچولوها رو به وجد بیارید. پس با این مدل های زیبا و دوست داشتنی همراهم باشید.

• پیشنهادات
  • dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    عکس های تزیین غذای کود و سفره آرایی کودکانه:
    با چند مدل تزیین غذای کودک جدید و زیبا در خدمتتون هستم و سعی میکنم شما رو با مدل های جدید از این نوع سفره آرایی کودکانه و جالب آشنا کنم تا با این روش های زیبا غذای کودک دلبندتون رو زیباتر و قشنگ تر کنید تا بیشتر به غذا خوردن ترغیب شه. پیشنهاد میکنم برای تزیین غذای بچه ها بیشتر از مواد خوراکی استفاده شه و تا اونجایی که ممکنه از وسایل و مواد غیرخوراکی استفاده نکنید تا کودکتون تمام ظرف غذا رو با میل و اشتیاق نوش جان کنه و مانعی توی ظرف غذاش نباشه. خب در ادامه چند مدل از این تزیینات زیبا رو میبینید که میتونید برای تزیین غذا ایده های خوبی ازش بگیرید و غذای کودکتون رو به شکلهای عروسکی و فانتزی تزیین کنید.

Baby-food-4.jpg

Baby-food-3.jpg

Baby-food-1.jpg

Baby-food-2.jpg

Baby-food-5.jpg

Baby-food-6.jpg

Baby-food-7.jpg

Baby-food-8.jpg

dinaz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    31,702
    امتیاز واکنش
    68,366
    خب اینم چند مدل میوه آرایی کودکانه که میتونید کنار تزیین غذای کودک ازش استفاده کنید و میز غذا و سفره تون رو جذاب تر کنید.

Baby-food-9.jpg

Baby-food-12.jpg

Baby-food-14.jpg

Baby-food-17.jpg

دوستان گل توجه داشته باشید که از همه این مدل های زیبا میتونید برای تزیینات مربوط به جشن تولد و مهمانی هایی که مربوط به بچه هاس استفاده کنید و بهترین تزیینات رو داشته باشید.

Baby-food.jpg

Baby-food-15.jpg

Baby-food-10.jpg

Baby-food-11.jpg

Baby-food-13.jpg

Baby-food-16.jpg

امیدوارم از این مدل های تزیین غذای کودک خوشتون اومده باشه و ایده های خوبی برای تزیینات گرفته باشید.
    لحظه هاتون خوش

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    308
    بالا