آرایش و بهداشت مدهای آرایشی عجیب

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 221
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
امروزه مدهای عجیبی در شبکه های اجتماعی به چشم می خورد که نشان دهنده زیاده روی انسان های امروزی در زیبایی و آرایش است. مدهایی مثل اکستنشن بینی، خط چشم شبرنگ، آرایش گوش و خیلی موارد دیگر که تا با چشم های خودتان نبینید ممکن است باور نکنید. این جا عجیب ترین مدهای امروزی را با هم ببینیم.

خط چشم نئون

1517744_102.jpg

خط چشم های براق شبرنگی برای امروزی ها چیز زیاد عجیبی نیست و البته از این مدل آرایش برای خط لب هم استفاده می کنن. لوازم مورد استفاده برای این نوع آرایش همون لوازم آرایشی ساده و معمولیه. تنها با یک خط چشم سفید و سایه روشن میشه این مدل آرایش امروزی رو انجام داد.

رژلب آب نبات چوبی

1517745_183.jpg

نمی دونم نظر شما چیه اما من خودم هیچوقت دوست ندارم طوری آرایش کنم که توی بچگیام می کردم. اما این مدل آرایشی جدید و امروزی شما رو یاد آرایش دختر کوچولوهایی میندازه که ناشیانه رژلب زدن و خیلی هم خوشحال هستن. ممکنه با دیدن این مدل آرایش یاد بچه هایی بیفتید که دور لب هاشون با آب نبات چوبی رنگ گرفته. من حدس می زنم شاید یکی اشتباها عکسی رو پست کرده و قبل از این که فرصت پاک کردنش رو پیدا کنه دیگران بیش از حد اون رو جدی گرفتن.

ریشه موهای اکلیلی

1517746_319.jpg

یه راه حل برای کسانی پیدا کردم که ریشه موهاشون درومده اما فرصت رنگ کردن ندارن. کمی اکلیل روی قسمت های رشد کرده مشکل رو حل می کنه. البته این روش برای پوشوندن ایراد موها نیست بلکه امروزه به عنوان مد آرایشی به کار بـرده می شه که طرفدارای زیادی هم داره.

اکستنشن بینی

1517747_782.jpg

در رابـ ـطه با این مورد که تو پست های قبلی هم آوردم نمی تونم چیزی بگم . گاهی اوقات به عقل آدم ها باید شک کرد. البته ممکنه همه چیز با یه شوخی شروع شده باشه.

بافت ابرو

1517748_251.jpg

مد بافت ابرو یکی از مدهایی هست که با مهارت های فوتوشاپی شروع شد و تبدیل شد به یه ایده برای مد زیبایی. آدم های زیادی هم هستن که ابروهای بلندی دارن که بشه اون ها رو ببافی. از فوتوشاپ خیلی کارها برمیاد. اگه به آرایش خیلی علاقه دارید و وقت آزاد هم زیاد دارید یه امتحانی بکنید.

آرایش گوش

1517749_324.jpg

این مد آرایشی از سال ۲۰۱۴ رایج شده و به نظر میرسه هنوز هم طرفدارای خودش رو داره. اینکه خیلی ها از گوشواره های بزرگ و عجیب و غریب برای زیبایی استفاده می کنن منطقی به نظر میرسه اما به نظر میرسه این کار خیلی ها رو قانع نکرده و با آرایش کردن گوش کمبودی رو که احساس میکردن رو جبران میکنن.

کک و مک مصنوعی

1517750_177.jpg

در رابـ ـطه با این سبک آرایشی بهتره نظر کسانی رو بپرسیم که به طور طبیعی روی پوست صورتشون کک و مک دارن. مطمئنا به کسی پیشنهاد نمیکنن که روی صورتشون کک و مک بکارن. البته باید بگم که نیازی به این کار نیست چون لک با نور آفتاب و استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی هم روی پوست ناخودآگاه ایجاد میشه.

مژه های مصنوعی برای پلک پایین

1517751_155.jpg

نمیشه انکار کرد که مژه مصنوعی آرایش چشم رو یه جورایی تکمیل میکنه اما بعضی ها رو مژه مصنوعی فقط برای مژه های بالا راضی نمیکنه به خاطر همین جدیدا مد شده برای پلک های پایینی هم از مژه مصنوعی استفاده میکنن.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
69
پاسخ ها
0
بازدیدها
222
پاسخ ها
2
بازدیدها