سیاسی مردم! شما در زندگی‌تان حس می‌کنید کار رونق پیدا کرده؟ | دولت ۴ درصدی هستید

• شروع کننده موضوع ShAd ShAd
  • بازدیدها 295
  • پاسخ ها 14
  • تاریخ شروع

ShAd ShAd

کاربر اخراجی
ارسالی ها
1,671
امتیاز واکنش
12,204
*ما در این دوره بیش از 20 هزار هکتار جنگل‌کاری در اطراف تهران داشتیم امروز به 39 هکتار رسیدیم با 11 هزار هکتار دیگر کل تهران کمربندی آن انجام می‌شود.

* اگر بحث بلندمرتبه‌سازی را می‌گویید این قانون دولت 4 درصدی‌ها است وزارت راه و شهرسازی شما و شورای عالی شهرسازی تصویب کند می‌شود حق در شهرداری مطالبه می‌کنند.

* ما کار اداری آن را انحام می‌دهیم این‌ها را شما اگر می‌گویید بحث مربوط به مهاجرت که اشاره کردم تهران حداکثر امروز 24 درصد جمعیت به تهران آمدند.

* چه کسی این کار را کرد؟ به خاطر مهاجرت و مشکلات اقتصادی و رو داشتن و اینکه امکانات از جای دیگر بیاید.

* بحث از صداقت و اخلاق است به هر حال هم دیدند و همیشه شنیدید که من 100 روزه تحول اقتصادی می‌دهم بعد از شما سوال کردند این طور است شما گفتید نه این‌ها عقل ندارند شما خودتان این را گفتید من می‌گویم صداقت داشته باشید وگرنه این کار را نمی‌کردید.

* شما می‌گوید شفاف‌سازی هر پرونده را مهر محرمانه می‌زنید این یعنی دولت اقتصادی اگر مردم نفهمند که همین پتروشیمی را که شما می‌گویید شغل ایجاد می‌کند ولی همان 4 درصد دوستان شما هستند آقای جهانگیری. این‌ها می‌آیند و در همان مواد اولیه به کشور همسایه صادر می‌کنند بدون اینکه به زیردستی‌هایشان بدهند اگر خواستید بعد آن را می‌گویم چرا که مکلفم اخلاق را رعایت کنم.

* آن 4 درصد همان دلالان زالوصفت هستند که امروز می‌آیند حتی شما می‌گویید با آن فرد برخورد کند مثلا برخورد شده و آنها را گرفته‌اند اما به همان فردی که امروز می‌گویید در زندان است چه کسی به او لوح تقدیر داد آقای روحانی شما از آن تقدیر کردید آن هم به کسی که نمونه اقتصادی است متاسفم می‌اید این حرف را می‌زنید.

* دولت گذشته به بنده چه ربطی دارد شما که به دولت گذشته معتقد هستید من در آن دوره بودم شما آن زمان در خفا حرف می‌زدید البته دولت گذشته کارهای خوبی هم داشته که مهمترین آن این بود که طرفدار محرومین بود.

• پیشنهادات
  • ShAd ShAd

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    1,671
    امتیاز واکنش
    12,204
    * دولت قبل به روستاها سر می‌زد اما شما از تهران تکان نمی‌‌خورید اگر هم به استان‌ها سفر می‌کنید همان 4 درصدی است می‌روید در مرکز استان یک ساعت می‌مانید و دو جلسه برگزار می‌کنید و برمی‌گردید کدام کار مردم را حل کردید.

*مردم عزیر ما می‌دانند که امروز این کشور ظرفیت دارد اعتبار دارد.

ShAd ShAd

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    1,671
    امتیاز واکنش
    12,204
    آقای جهانگیری! شما ا مروز کمک حال آقای روحانی هستید که عدد و رقم را کمک او کنید اشکال هم ندارد وقت مردم هم گرفته می‌شود که گفتم این از پدیده‌ها است ولی به هر حال جنابعالی به این دقت کنید این مسائل و مشکلات است از کشور می‌تواند به دو برابر تبدیل شود نه با این سیستم که رانتی کنید و بدهید به 4 درصدی‌ها که 10هزار 10 هزار تومان منفعت ببرند اگر لازم شد در این رابـ ـطه خواهم گفت.

ShAd ShAd

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    1,671
    امتیاز واکنش
    12,204
    * اگر در تهران بلندمرتبه‌سازی است مشکل اراک و اهواز چیست مشکل کرج در کجاست این ضعف مدیریتی شماست واقعا مدیریت شما مدیریت سنتی است این اعتقاد همه جامعه است و همه جوانان بر این اعتقاد هستند حتی اعتقاد به واگذار کردن به مردم هم ندارید.

* چه کسی ابلاغ کرد که شورایی‌ها را منحل کنید مگر این‌ها مردم نیستند.

ShAd ShAd

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    1,671
    امتیاز واکنش
    12,204
    * مردم عزیز!یکی از کارهای که در برنامه بنده است این است همه اختیارات تصدی‌گری را کامل به استان‌ها و مدیران محلی بدهم و فقط بخش حاکمیتی باقی بماند.

پایان

برخی موضوعات مشابه

بالا