حوادث خارجی مردی که زنده زنده خود را روی ذغال سرخ کرد +عکس

• شروع کننده موضوع *samira*
  • بازدیدها 172
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*samira*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,268
امتیاز واکنش
3,891

مردی که زنده زنده خود را روی ذغال سرخ کرد

up.php

یک مرد چینی مبتلا به سرطان خون به علت عدم توانایی در پرداخت هزینه های بیمارستان در یک اقدام وحشتناک خودش را زنده زنده

روی زغال سنگ سرخ نمود تا با این روش عجیب از شر سلول های سرطانی رهایی یابد.به گزارش جام جم سرا به نقل از الف، بروک جیا بینهوئی 25

ساله که از بیماری لوسمی یا سرطان خون رنج می برد برای رهایی از سلولهای سرطانی خود را کباب کرد ! او قبلا در سخنانی شنیده بود که در 42 درجه سیلیسیوس

سلولهای سرطانی بدن از بین می روند به همین خاطر تصمیم گرفت بدین روش از شر سرطان رهایی یابد.بدین منظور کپه ای از زغال سنگ آماده نمود و آنها را آتش زده

و خودش را بر فراز آتش قرار داد !

up.php

بینهوئی ساکن شهرستان یونلونگ از توابع استان یوننان چین است.او در سال 2013 به بیماری سرطان خون مبتلا شد و توسط کمکهای مردمی مورد پیوند استخوان قرار

گرفته بود.

up.php

این مرد جوان چینی وقتی که همه درها را به روی خود بسته یافت در حیاط خلوت منزل خود مقداری زغال سنگ فراهم نمود و توسط چند تکه چوب تخت غیر عادی بر پا

نمود و زغال سنگ را آتش زد و خودش روی تخت ساخته شده دراز کشیدجیا در سخنانی گفت کارشناسان بر این عقیده اند گرمی 42 درجه سیلیسیوس قادر است

سلول های سرطانی بدن را از بین ببرد به همین خاطر من تصمیم گرفتم این روش را نیز آزمایش نمایم.جیا مقداری زغال سنگ جمع آوری مینماید و آنها را با چوب

و هیزم مشتعل مینماید هنگامی که چوبها می سوزد و تنها زغالهای داغ بر جا میماند روی تخت دراز کشیده تا بدین روش سلولهای سرطانی خود را از بین

ببرد.جیا می افزاید من شنیده بودم که در آب گرم 42 درجه این کارایی دارد اما نگه داشتن دقیق درجه آب در چنین دمایی برایم مشکل بود به

همین خاطر تصمیم به آزمایش کردن این روش گرفتم.بروک جیا بینهوئی 5 سال قبل با نامزدش لیو یوان ازدواج نمود و حتی تلاش

همسر برای منصرف نمودنش بی نتیجه بود.جیا پس از اینکه آزمایش سرخ نمودن خود را روی زغال سنگ به

پایان می رساند به بیمارستان مراجعه نموده تا نتیجه آنرا پزشکان بررسی نمایند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
1,950
بالا