حوادث ایرانی مرگ برادرزن در یک دعوای مسـ*ـتانه

کوکیッ

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
20,571
امتیاز واکنش
157,354
مردی جوان که در پی مـسـ*ـتی شدید برادرزنش را به قتل رسانده است، پای میز محاکمه رفت و مدعی شد قصدی برای قتل نداشته و درخواست بخشش کرد.

به گزارش شرق، یک سال قبل شهروندان تهرانی به مأموران خبر دادند درگیری شدیدی مقابل یکی از خانه‌ها اتفاق افتاده است. بلافاصله مأموران به محل رفتند و جسد غرق در خون مرد جوانی را پیدا کردند. این جوان که ساتیار نام داشت، به دست شوهرخواهرش، میلاد، به قتل رسیده بود.

میلاد بازداشت شد. او به قتل اعتراف کرد و گفت: آن شب تولدم بود و ما در خانه پدرزنم میهمان بودیم. خانواده همسرم برای من جشن تولد گرفته بودند، به همین دلیل ما در خانه پدرزنم میهمان بودیم. من و ساتیار نوشیدنی خوردیم و حسابی مـسـ*ـت بودیم و در عالم مـسـ*ـتی با هم جرو‌بحث کردیم.

دعوایمان شد و من برای اینکه غائله تمام شود، با همسرم به خانه خودمان رفتیم، اما ساتیار دست‌بردار نبود. او هم با ما آمد. می‌گفت می‌خواهد با من تسویه‌حساب کند. در خانه حسابی با من دعوا کرد. من به اتاق رفتم که بخوابم، اما ساتیار همچنان به کارهایش ادامه می‌داد تا اینکه همسرم من را بیدار کرد و گفت ساتیار شیشه خانه را شکسته و می‌خواهد خودزنی کند.
متهم در ادامه گفت: من برای اینکه از این کار جلوگیری کنم، به سمت ساتیار رفتم. او تکه‌شیشه‌ای در دست داشت. من چاقو برداشتم و اصلا نمی‌دانم چه شد که با چاقو او را زدم. پرونده بعد از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

متهم پای میز محاکمه رفت. بعد از اینکه کیفرخواست علیه متهم خوانده شد، اولیای‌دم درخواست قصاص کردند. سپس متهم در جایگاه قرار گرفت. او گفت: من قبول دارم برادرزنم را کشته‌ام، اما به عمد این کار را نکردم. متهم یک ‌بار دیگر آنچه را رخ داده بود، تعریف کرد و گفت: من چند بار برای اینکه با او درگیر نشوم، خودم را از محل درگیری دور کردم، اما او اصرار داشت با من تسویه‌حساب کند.

ساتیار دست‌بردار نبود و مقابل در خانه‌مان داد و فریاد راه انداخته بود. چون دیروقت بود، به خاطر همسایه‌ها و از ترس آبرویم، بار دیگر مقابل در رفتم. من برای ترساندن او کارد آشپزخانه را هم همراهم برداشتم. او همچنان مقابل در فحاشی می‌کرد. سعی کردم او را آرام کنم، اما نشد.

من که در حال مـسـ*ـتی کنترل اعصابم را از دست داده بودم، چند ضربه چاقو به گردن و شکم او زدم. بعد از آن با فریادهای همسرم همسایه‌ها از خانه‌شان بیرون آمدند و من همان‌جا بازداشت شدم. متهم درحالی‌که سرش را پایین انداخته بود، به قضات گفت: باور کنید من قصد کشتن برادرزنم را نداشتم و نمی‌دانم چطور شد که چاقو کشیدم.

ما هر دو مـسـ*ـت بودیم و حال طبیعی نداشتیم. من شرمنده خانواده همسرم هستم و از آنها طلب بخشش دارم. من ساتیار را دوست داشتم، ما رفیق بودیم، گاهی دعوا و بعد آشتی می‌کردیم. اگر آن روز هم نوشیدنی نخورده و مـسـ*ـت نبودم، هیچ‌ وقت این کار را نمی‌کردم.

با این اتفاق من همسرم را هم از دست دادم و او دیگر حاضر نیست من را ببخشد. همه زندگی‌ام نابود شد و شرمنده خانواده همسرم هم شدم. درخواست بخشش دارم. من واقعا از آنچه اتفاق افتاده شرمنده هستم و خجالت می‌کشم. با پایان گفته‌های متهم، وکیل‌مدافع او در جایگاه حاضر شد. او نیز دفاعیات خود را مطرح کرد. به این ترتیب قضات دادگاه کیفری استان تهران برای صدور رأی وارد شور شدند.

• پیشنهادات
  • کوکیッ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20,571
    امتیاز واکنش
    157,354
    مرد مـسـ*ـت در شب تولدش برادرزن مـسـ*ـت خود را کشت

رسیدگی به پرونده جوانی که در حین مـسـ*ـتی برادرزنش را به قتل رسانده بود در شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.
    به گزارشایران؛رسیدگی به این پرونده از سال گذشته با گزارش درگیری مرگبار میان دو جوان در یکی از مناطق تهران آغاز شد و مأموران پس‌از حضور در محل با جسد خون آلود جوانی به‌نام فریبرز مواجه شدند و ضارب را که شوهرخواهر مقتول بود به اتهام قتل بازداشت کردند.

بابک پس‌از دستگیری به قتل فریبرز اعتراف کرد و در توضیح ماجرا گفت: شب تولدم بود و به‌همین مناسبت پدرزنم در خانه‌اش جشنی برپا کرده بود و من و فریبرز هم مقدار زیادی مشروبات الکلی مصرف کردیم به حدی که هردو مـسـ*ـت شدیم. یک ساعت از جشن تولدم نگذشته بود که با برادرزنم بحث‌مان شد و من برای اینکه باهم درگیری پیدا نکنیم با همسرم به خانه خودمان آمدیم اما فریبرز کوتاه نمی‌آمد و او هم دقایقی بعد به خانه ما آمد و با داد و فریاد تلاش می‌کرد که با من درگیر شود حتی چندین بار گفت که امشب می‌خواهم با تو تسویه حساب کنم و تا تو را نزنم از اینجا نمی‌روم.

همان موقع من دوباره به سراغش رفتم و باهم دقایقی درگیر شدیم و باز برای اینکه دعوا ادامه پیدا نکند من به اتاق خوابم رفتم و در را بستم اما فریبرز شیشه‌های خانه ما را شکست و با داد و فریاد می‌خواست تا از اتاق بیرون بیایم. اما من توجهی نمی‌کردم تا اینکه همسرم از پشت در اتاق گفت که فریبرز قصد دارد خودزنی کند. به‌همین خاطر از اتاق بیرون آمدم تا مانع کارش شوم. اما وقتی از اتاق به‌سمتش رفتم دیدم تکه‌ای شیشه برداشته و به سمتم می‌آید که من هم چاقویی برداشتم و چند ضربه به او زدم و او فوت کرد.

با اعترافات متهم و تکمیل تحقیقات، کیفرخواست متهم صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
    در ابتدای این جلسه که صبح روز گذشته برگزار شد اولیای دم درخواست قصاص کردند و پس‌از آن متهم به جایگاه رفت و گفت: من اتهام قتل را قبول دارم. اما عمدی در کارم نبوده. من آن شب خیلی تلاش کردم که با او درگیر نشوم اما او اصرار به درگیری داشت. من چاقو را برای ترساندن او برداشتم می‌خواستم به هرنحوی او را آرام کنم اما او مدام فحاشی می‌کرد و در یک لحظه کنترل اعصابم را از دست دادم و دست به این کار زدم.

وی در ادامه ضمن ابراز ندامت گفت:باور کنید من قصد کشتن برادرزنم را نداشتم و نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد.ما هر دو مـسـ*ـت بودیم وحال طبیعی نداشتیم. حالا هم شرمنده خانواده همسرم هستم و از آنها طلب بخشش دارم. من و فریبرز سال‌های زیادی بود که با هم رفیق بودیم. بارها باهم دعوا کرده بودیم و پس‌از چند روز هم آشتی می‌کردیم. من او را دوست داشتم. با این اتفاق همسرم هم دیگر حاضر نیست من را ببخشد و با من زندگی کند. همه زندگی‌ام نابود شد.

پس‌از اظهارات اولیای دم، متهم و وکیل مدافعش قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    67
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    70
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها