حوادث ایرانی مرگ دردناک مادری در تهران پس از به دنیا آمدن دوقلوها + عکس

• شروع کننده موضوع hiva-shz
  • بازدیدها 457
  • پاسخ ها 4
  • تاریخ شروع

hiva-shz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,931
امتیاز واکنش
622
78946465132132.jpg

8rls4rct06smiyejyu90.jpg
این ماجرای دردناک در حالی رخ داد که زوج جوان از مدتها قبل برای به دنیا آمدن دوقلوهای پسر لحظهشماری میکردند. رضا قریشی، پدر دوقلوها در گفتوگو با همشهری میگوید: من و همسرم 2دختر 6 و 11ساله داشتیم و دلمان میخواست یک پسر هم داشته باشیم. برای همین از سال گذشته نزد خانم دکتری رفتیم که تعریف او را زیاد شنیده بودیم. همسرم زیرنظر دکتر، مراحل مختلف را طی کرد تا این بار حتما فرزندمان پسر شود.
بالاخره اقدامات پزشکی نتیجه داد و این بار زمانی که همسرم باردار شد، گفتند که فرزندمان دوقلوست و هر دوی آنها پسرند. با شنیدن این خبر سرازپا نمیشناختیم. دخترانمان هم از اینکه قرار بود 2برادر کوچکتر داشته باشند، خوشحال بودند. در همه مدت بارداری همسرم، کاملا مراقب او بودیم تا اینکه زمان به دنیا آمدن دوقلوها فرا رسید و قرار شد آنها را برای عمل سزارین به یک بیمارستان مجهز در شمال غرب تهران ببریم.
یک خبر بد
مرد جوان ادامه میدهد: زمان عمل ساعت 6صبح هفتم دی ماه بود. ما از ساعت 4صبح راهی بیمارستان شدیم و سر ساعت عمل جراحی انجام شد و حدود 10دقیقه بعد دوقلوها سالم به دنیا آمدند و همسرم را به ریکاوری منتقل کردند. حدود ساعت9:30، وقتی همسرم را به بخش انتقال دادند، حالش بد بود. احساس تشنگی شدید داشت و رنگ پریده بود. پرستار گفت که این حالت طبیعی و از عوارض عمل جراحی است.
چند دقیقه بعد همسرم بهرغم اینکه معدهاش خالی بود، حالت تهوع شدیدی پیدا کرد. پرستار این بار یک مسکن تزریق کرد همسرم آرام شد و خوابید. در زمانی که او در خواب بود، تصمیم گرفتم به خانه بروم تا مدارکی را که جا گذاشته بودم، به بیمارستان بیاورم. اما در بین راه به من زنگ زدند و گفتند که همسرم حالش بد شده است. او را به آیسییو بـرده بودند.
رنگش مثل گچ سفید شده و از هوش رفته بود. متخصص آیسییو اعلام کرد که احتمالا همسرم دچار خونریزی داخلی شده اما پزشک جراحش اصرار داشت که خونریزی در کار نیست و احتمالا او آمبولی شده است. پس از آن همسرم را برای انجام سونوگرافی شکم، بردند و آنجا بود که اعلام شد آمبولی در کار نبوده و مقدار زیادی مایع که بهنظر میرسید خون است، در شکم همسرم جمع شده است.
کمای 12روزه
زن 32ساله که اکرم نام داشت به سرعت به اتاق عمل انتقال یافت و پزشکان شروع به جراحی او کردند. طبق گزارش پزشکان، بهدلیل خونریزی داخلی، حدود 2لیتر خون در شکم زن جوان جمع شده بود. از آنجا که خونریزی زن جوان زمان زیادی ادامه داشت اکرم در شرایط بحرانی قرار گرفته بود و فقط یک معجزه میتوانست جانش را نجات دهد.
همسرش میگوید: پس از عمل، همسرم به کما رفت و 12روز بعد، پزشکان مرگ او را اعلام کردند. باور نمیکردم یک عمل جراحی ساده، باعث مرگ همسرم شود. او 3ساعت تمام خونریزی داخلی داشت و در این مدت کسی در بیمارستان متوجه این موضوع نشد.
نمیدانم در اتاق عمل چه اتفاقی افتاده و چه سهلانگاری رخ داده بود که همسرم بیآنکه دکتر جراح متوجه شود دچار خونریزی شده بود اما مطمئن هستم که اگر زودتر متوجه این خونریزی میشدند، همسرم زنده میماند. حالا من و دخترم، از دوقلوها مراقبت میکنیم و همسرم که اینقدر آرزوی دیدن بچهها را داشت و برای بزرگکردن آنها کلی نقشه کشیده بود، حتی نتوانست آنها را بغـ*ـل کند. او از قبل برای به دنیا آمدن بچهها حسابی برنامه داشت اما هرگز به خانه برنگشت. من از پزشک جراح همسرم شکایت کردهام و امیدوارم هر چه زودتر مقصران این حادثه شناسایی و مجازات شوند. هر چند در بیمارستان به من گفتند که شکایتت، راه به جایی نمیبرد!

• پیشنهادات
  • سما جون

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,624
    امتیاز واکنش
    953
    الهی خیلی سخته:11400000:

Sana756

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    42
    امتیاز واکنش
    55
    واییی چقدر بد

✿viℴℓℯt

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    141
    امتیاز واکنش
    100
    اخیییییییییییی:11400000::11400000::11400000::11400000::11400000::11400000:

fati

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    82
    امتیاز واکنش
    30
    آدم باید راضی به رضای خدا باشه،اگه خدا میخاست یکی از این 2 تا دختراش پسر میشدند؛نه که بضرب دارو،دکتر صاحب پسر بشن که آخرشم اینجوری بشه..........

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    178
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    71
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها