فوتبال داخلی مشاوره‌های حیرت‌انگیز عادل فردوسی‌پور به مسئول کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 86
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
4a05c882729a2dbcd9337e4f94b03483_M.jpg
[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]کافه سینما-سرویس تلویزیون ایران: عادل فردوسی‌پور تهیه‌کننده و مجری برنامه، عوض آن که به عنوان یک اهل رسانه، از شفاف بودن امور دفاع کند، از رییس کمیته اخلاق خواست ماجراهایی مثل پرونده عکس مهدی رحمتی را در "خفا" بررسی کنند!
به یادداشتی که سحر طلوعی، روزنامه‌نگار، در پیج شخصی‌اش نوشته، توجه کنید:
۱. هنوز هم فکر می کنید، فردوسی پور بهترین است؟ هنوز هم فکر می کنید غنیمت است؟ نیست. همین دیشب به جای آنکه درست و دقیق ماجرای عکس ها و حریم خصوصی را حتی در حد بضاعت تلویزیون بررسی کند، نگذاشت و نه برداشت و به مسوول کمیته اخلاقی فدراسیون یاد داد خب میشه گفت بازیکنا وقتی کسی میاد باهاشون عکس بندازه، ازشون بخوان مناسب تر لباس بپوشن!‌ مسخره نیست؟ مسخره نیست که ما در کشوری دیگر برای مردمی که فرهنگی دیگر خو کرده اند، تعیین تکلیف کنیم؟ مسخره نیست به کسی که با شلوارک بیرون می آید بگوییم خانم شما برو شلوار بپوش بیا من اینجا ایستادم تا برگردی با هم عکس بیاندازیم؟ به خدا مسخره است. به خدا همین شما همیشه راضی از فاجعه ها و کمینه ها و یک چشم ها باعث شده اید کار به اینجا برسد که مجری تلویزیون به خودش اجازه دهد برای فرهنگی دیگر و مردمی دیگر تعیین تکلیف کند. فردوسی پور در بدترین حالت، اما در حد بضاعت تلویزیون می توانست از آقای مسوول بخواهد شما می توانید به بازیکنان امر کنید با هر درخواستی موافقت نکنند. متاسفانه فردوسی پور با این پیشنهادش فاجعه تر از بدترین هم نشانمان داد. فاجعه تر از حد و بضاعت یک برنامه تلویزیونی.
۲. از همه لوس بازی ها و ننه من غریبم بازی های رحمتی که فاکتور بگیریم که اینها با من مشکل دارند و من خداحافظی می کنم، باید گفت دمش گرم که در حد توان و درک و فهم خودش تا حدودی به مساله حریم خصوصی نزدیک شد و دست کم به جای فردوسی پور به این مساله اشاره کرد که بابا جان کسی به ما نگفته بود اینطوری عکس نیندازین و ... بگن ما هم قبول می کنیم. یا گفت وقتی مسوولان سیـاس*ـی سفر خارجی می روند حتمن خانمها مطابق میل آنها لباس می پوشند؟ راست هم می گوید نمونه اش دامن خانم ترزا می در دیدار با حسن روحانی.
۳. نه! آقای فردوسی پور عزیز شما با شجاعی شجاعی کردن نمی توانید با اسم کسی دیگر برای خودتان آبرو بخرید. نمی توانید با شجاعی شجاعی کردن در یک برنامه تلویزیونی خود را در جبهه مسعود شجاعی جای دهید. این ترفندها نخ نما شده است. شما آنجا که باید عیار خود را نشان دهید، متاسفانه کم کاری می کنید و به جای راه درست، بدترین وضعیت را انتخاب می کنید و در حد مشاور کمیته اخلاق فدراسیون ظاهر می شوید.
۴. الان هوادران فردوسی پور بخش کامنتها را پر می کنند با این داستان که دیدی عوضش گفت این فساد در مقایسه با فساد اخلاقی و اقتصادی و لباس تیم ملی هیچه؟! دیدی چندبار اسم مسعود شجاعی رو آورد؟ نه خواهر من، نه برادر من، با این ژانگولر بازی ها فقط شما سـ*ـینه چاکان خوشحال می شوید. همین و نه بیشتر.
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

بالا