فوتبال داخلی مظاهری:فصل بعد ممکن است در هر تیمی باشم

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 108
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: هیچ موقع عکس‌العملی به تماشاگران نشان نمی‌دهم؛ چه استقلال باشد چه پرسپولیس.

به گزارش وبسایت نود، محمد رشید مظاهری بعد از شکست ۳ بر صفر مقابل استقلال درباره مهار پنالتی کریمی در بار دوم گفت: وقتی بازیکنی پنالتی می‌زند و گل می‌شود دفعه بعد هم باید همان طرف بزند (با خنده)

وی درباره توهین هواداران استقلال به او و درخواست منصوریان برای نشان ندادن عکس العمل عنوان کرد: هیچ موقع عکس‌العملی به تماشاگران نشان نمی‌دهم؛ چه استقلال باشد چه پرسپولیس و یا سایر تیم‌ها. احترام همه واجب است؛ این عکس‌العمل‌ها در فوتبال طبیعی است و تمام آنها را حلال می‌کنم.

دروازه‌بان ذوب‌آهن در خصوص اینکه ظاهرا استقلالی‌ها بخاطر اینکه احتمال دارد فصل آینده به پرسپولیس برود علیه او شعار داده‌اند گفت: فصل بعد بازیکن آزاد هستم و ممکن است به هر تیمی بروم؛ پرسپولیس یا حتی سپاهان.

مظاهری خاطر نشان کرد: اختلاف دو تیم ۳ گل نبود، اما ما نتوانستم خواسته‌های مربی را پیاده کنیم.

پ.ن:واقعا مظاهری خیلی آقایانه و محترمانه برخورد کرد و در مصاحبه اش گفت اونایی که فحاشی کردن رو حلال میکنه و واقعا با این رفتارش بد شرمندشون کرد(البته اگه شرمندگی و اینا حالیشون بود که فحش نمیدادن)
من همچین رفتاری ندیده بودم تا حالا
مثلا شجاع همه ی اونایی که فحاشی کرده بودن رو شست گذاشت کنار(البته خیلی مودبانه نه مثل اونا) یا امید که همونجا تو زمین جوابشون رو داد و خب اینا واکنش طبیعیه هر آدمیه
یا مثلا اگه خود من همچین اتفاقی واسم بیفته بلندگو میگیرم دستم فحش هارو به خودشون برمیگردونم25r30wi

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    پیش نوشت:الان این خبر واسه امروزه،پست قبلی واسه دیروز بود که امروز گذاشتم

توضیح رشید مظاهری در مورد مصاحبه روز گذشته در میکسدوزن
    دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن درباره مصاحبه روز گذشته خود در میکسدزون ورزشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش وب سایت نود، رشید مظاهری در گفتگو با سایت باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: پس از بازی تیمهای ذوب آهن و استقلال، خبرنگاری از من پرسید، چون بحث حضور تو در پرسپولیس مطرح بوده است، استقلالی ها فحاشی کرده اند که من گفتم: این دلیل نمی شود، شاید من به پرسپولیس بروم، شاید به سپاهان، شاید هم تصمیم بگیرم در ذوب آهن بمانم. اتفاقات دیگری هم ممکن است رخ دهد، ولی آیا این موضوع دلیل می شود که به من فحاشی شود؟! منظورم این بود که اینها توجیه خوبی برای فحاشی کردن نیست!

وی ادامه داد: در حال حاضر با افتخار پیراهن ذوب آهن را به تن می کنم و در مورد آینده ام در پایان فصل تماس می گیرم. امیدوارم برخی دوستان با پخش بخشی از صحبتهای من، تیتری غیر واقعی را از صحبتهای من استخراج نکرده باشند که این کار حرفه ای نیست.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204

برخی موضوعات مشابه

بالا