فوتبال داخلی مظلومی: به گذشته استقلال کاری ندارم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 217
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، پرویز مظلومی در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنانی میگیرم که برای استقلال مثمرثمر باشند. من به مسائلی که در گذشته رخ داده توجهی نمیکنم و به گذشته باشگاه کاری ندارم. باید به فکر آینده استقلال بود. اجازه بدهید آرامش داشته باشیم تا بتوانیم تیم خوبی را ببندیم.وی ادامه داد: برخی دوستان دوست ندارند استقلال قوی بسته شود اما من به دنبال منافع باشگاه و منافع هواداران هستم. هدف اصلی سربلندی استقلال است و همه جمع شدند تا استقلال را سربلند کنیم.وی ادامه داد: من لیست خود را دادهام اما اینکه بتوانیم بازیکن جذب کنیم بحث دیگری است شاید برخی بازیکنان دوست نداشته باشند به استقلال بیایند اما براساس وظیفهای که داریم تلاش میکنیم تا تیم خوبی ببندیم.سرمربی استقلال در مورد جلسه با افشارزاده گفت: جلسه خوبی بود. نکات مثبتی در آن مطرح شد و بیشتر در مورد آینده و بحثهای کاری صحبت کردیم و گرفتن بازیکن و اینکه بودجه خوبی در نظر گرفته شود ما مرتب از این جلسات خواهیم داشت.وی در مورد فهرست مازاد استقلال گفت: نمیدانم این اسامی کجا در رسانهها مطرح شده است. من هنوز لیستی ندادم و اسمی نیاوردم.وی در مورد اینکه شاید برخی بازیکنان نخواهند برای مظلومی بازی کنند گفت: هر بازیکنی را که بخواهم برایم بازی میکند. آنها پیشینه حضور در استقلال را دارند و بحث احترام به شاگرد و استاد هم هست حتی به خاطر این مسئله قدری دستمزدشان را پایینتر میآورند اما توجه داشته باشید در فصل نقل و انتقالات اسم هر بازیکنی که آورده شود و بگویند به استقلال بیاید دستمزدش دو برابر میشود.سرمربی استقلال در مورد اینکه بحث حضور بیرانوند در استقلال مطرح شده است گفت: خیلیها ممکن است در لیست من باشند. من هنوز لیستی به کمیته نقل و انتقالات ندادم. نمیدانم لیست خروجی استقلال را از کجا آوردهاید زیرا من هنوز لیستی امضا نکردهام. نه لیست خروجی دادهام نه لیست ورودی. شاید میکروفن در اتاق کار گذاشتهاید زیرا در اتاق به غیر از 4 نفر کس دیگری نبود. من و پورحیدری، صالح، نظری جویباری و امیری در اتاق بودیم یعنی میگویید ما خودمان به شما خبر دادهایم.مظلومی در مورد اینکه ظاهرا یکی از اعضای هیات مدیره استقلال خبر را به رسانهها داده است گفت: ما هنوز جلسهای با هیات مدیره نداشتهایم. در جلسه فنی ما هم هیچ یک از اعضای هیات مدیره نبوده است. من باید لیست را امضا کنم زیرا مسئول فنی تیم هستم. من هنوز لیستی به هیات مدیره و کمیته نقل و انتقالات ندادهام. هر وقت لیست را امضا کردم و به کمیته نقل و انتقالات اعلام کردم میتوانید از کمیته نقل و انتقالات جویای لیست شوید.

برخی موضوعات مشابه

بالا