مــــگه رمانــــت چــــــــی داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sima_ch

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
595
امتیاز واکنش
6,971
رمان من پیچیدگی هایی داره که وقتی در پایان رمان مشخص میشه خواننده رو متعجب میکنه رمان من شروع تکراری نداره شوخی های بی مزه نداره از همه مهم تر فساد رو ترویج نمیکنه بلکه نتیجه ی یه اشتباه رو به خواننده ها نشون میده یک زندگی رئال که شاید اطراف ما باشه اما خبر نداریم اکثر رمانایی که من خوندم مرد داستان مقصره اما من نشون دادم که یک زن هم میتونه اشتباه کنه هدف من از نوشتن این رمان اینه که بعضی از اشتباهات غیرقابل جبرانند و سعی کردم اینو به وسیله ی قلمم نشون بدم
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

• پیشنهادات
  • samira behdad

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    811
    امتیاز واکنش
    31,466
    سلام.
    رمان حامی ام باش پنجمین رمان منه .
    اولین باریه که ادبی می نویسم جون میخوام تواناییمو به خودم و همه ی کسایی که رمان های قبلی رو خوندن نشون بدم.
    این رمان هم خونه ای نیست. پسره پولدار نیست و از چهره ش زیاد تعریف نشده.
    حافظه شو از دست داده و کم کم همه ی ابهامات زندگیش برطرف میشه.
    گاهی اوقات حادثه ای توش رخ میده که واقعیه و تجربه شده س.
    شخصیت زیاد نداره که با خوندنش اذیت بشین و گیج بشین.
    کلام اخر
    ممنون بابت تاپیک خوبتون.

nil

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    504
    امتیاز واکنش
    9,102
    سلام.خب رمان من راجع به اتفاقاتیه که توی جامعه میوفته.
    راجع به رسمیه که باعث بهم خوردن برخی رابـ ـطه ها میشه.رسمی که قبلا بوده و شاید امروزه کمتر شده ولی تاثیراتش همچنان توی زندگی برخی از آدما هست.شاید خیلی کم،شاید خیلی محدود. ولی این تعصبات زندگی هایی رو از هم پاشونده . رمان من در باره ی یه اتفاقه که ممکنه برای هر کسی پیش بیاد.که با خشونت هایی که این روز ها جامعه رو فرا گرفته بعید نیست و اخبارش رو ممکنه هر چند روز یک بار بشنویم.
    شخصیت اصلی رمان من درگیر ماجراهایی میشه که خیلی قابل پیش بینی نیستن و جنبه ی پلیسی داره یه جورایی.رمان من عاشقانه است .درامه، یعنی هم توش غم هست هم شادی.
    توی رمان من شخصیتا چهره های معمولی دارن.
    از چشم های آبی و عسلی و سبز خبری نیست.شخصیتای من زیبا هستن و لی زیباییشون شرقیه.چیزی که بیشتر با زندگی های ما توی ایران تناسب داره.
    شعرایی که توی رمان من قراره به کار بره همه از شعرای خودمه.من نمیگم رمانم عالیه یا خوبه.چون رمان اولمه و خواننده ها باید نظر بدن نه من ولی من حس کردم اینا نقاط قوت رمان منه وگرنه رمان من از هیچ رمانی بهتر نیست.یه رمان خیلی معمولیه از نظر خودم اگه البته سطحش پایین تر نباشه.
    این اولین رمانمه و خیلی خوشحال میشم که بخونید و نظرتونو بهم بگید.ممنون

Seta.M.T

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    160
    امتیاز واکنش
    2,784
    1. شخصیت های رمان من مثل بقیه ی رمانا قیافه هایی کاملا معمولی دارن.
    2. موضوعش کاملا اجتماعی و البته عاشقانه اسنت. اما نه هر درباره ی فقرع نه اعتیاد بلکه درباره ی یه موضوع اجتماعی که کمتر بهش اشاره شده اونم مشکلات کودکان پرورشگاهی در کودکی و بزرگسالی رو تو سیر اتفاقات داستان بیان می کنه.
    3. از اسامی عجیب و غریب استفاده نشده.
    4. بیش از حد لباس ها و مکان ها توصیف نشده.
    5. واکنش های شخصیت ها عادیه و گاهاً شاید مثل هر ادم دیگه ای دست به کار های اشتباهی بزنن.
    6. پایان داستان سبک جدیدی داره یعنی به گونه ای هستش که من به طور مستقیم اشاره نمی کنم که چه اتفاقی افتاده اما اونو طوری بیان می کنم که خواننده خودش بفهمه چی می شه. یعنی پایانش نه بازه، نه بسته.
    7. شروع داستان تلفیقی از فیلمنامه و رمانه یعنی یه صحنه ی کوچیک از زندگی شخصیت اول توصیف می شه و بعد وارد داستان می شیم.
    8. برای نوشتن این رمان تحقیق زیادی انجام شده و چند مقاله ی علمی هم خوانده شده.
    9. اتفاقات داستان به شکلیه که تمام حدس و گمان هاتون به بم بست می رسه یعنی درست همون جایی که فکر می کنی خیلی زرنگی می فهمی نه از این خبرا هم نیست.
    10. بر خلاف بیش تر رمانا که دکتر و پرستار رو باهم ترکیب می کنه تو رمان من پسره فیزیوتراپه و شغل هایی مثل تکنسین، حسابدار ، طلا فروش و مشاغل آزاد هم توش هست.

آخرین ویرایش:

maria1377

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    485
    امتیاز واکنش
    7,157
    رمان من، یه رمان با موضوع جدید و تکرار نشدنیه.
    درباره یه راز توی گذشته. یه دختر که تمام نوزده سال عمرش دروغ بیشتر نبوده. با برنامه ریزی قبلی به یه کشور جدید می‌ره. می‌فهمه واقعا کیه. می‌فهمه که انسان نیست. زندگیش به چالش کشیده میشه. و درگیر مسیولین بزرگ و در آخر پیروز.

من عاشق چیزای اسرار امیز، ماجراجویی و اتفاقا مبهمم. برای همین تمام این ویژگی ها داخل رمانم هویداست. هر لحظه یه چیز و اتفاق جدید، و یه معمایی که پرده از رازش برداشته میشه. طوری که به هیچ وجه خوندش خستتون نمی کنه.(با اطمینان کامل میگم.بدون هیچ اغراقی)
    تمام تخیلم رو توی این رمان گذشتم و تا اونجایی که تونستم با یه قلم خوب ، فضا سازی کردم و حس هارو به نمایش گذاشتم تا مخاطب کاملا درگیرش بشه.
    حسابی براش زحمت کشیدم و یه اثر لوس و الکی نیست.
    تمام اتفاقات برنامه ریزی شدست. و هیچ چیزی بدون منطق وارد روند داستان نشده.
    با عشق نوشتم و میتونم به جرعت بگم که رمانی استثنایی و عالیه. مخاطب هام هم با من هم عقیده هستن.
    امتحانش با خودتونه. این شما اینم خوابگاه خون آشام

fateme.p.r

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    553
    امتیاز واکنش
    12,039
    سلام
    رمان من یه داستان غیر تکراری با ژانر تخیلیه که اتفاقات درون اون غیر قابل پیش بینی هستن.البته اینو خودم نمی گم.خواننده هایی که از شون نظر خواستم اینو گفتن.
    داستان یکم ابر قهرمانیه و در آخر اون یکم به داستان های کمیک شباهت پیدا می کنه و دارای یه قهرمان می شه.بعضی از اسما ی شخصیت ها از خودم هستن ولی بیشترشون اسمای غربین.داستان توی آمریکا و حس و حال اونجا اتفاق میوفته و تمام سعیم رو کردم تا به نوشته های اونا نزدیکش کنم.البته بگم که از پست 1 تا 12 قرار ویرایش بشه و با کلمات بهتر اصلاح بشه پس با خوندن این پستا دربارش قضاوت نکنید و بعد از پست 12 ببینید جذبتون می کنه یا نه.
    داستان من راجع به چند گروه مختلف از موجودات متفاوته که برخی با هم دوست و برخی دشمن هستن از جمله خون آشام ها و گرگینه ها.از پست 1 تا 12 اول شخص و از اون به بعد دانای کل زاویه دید هستش.اتفاقات هیجان انگیز در این رمان زیاد اتفاق میوفته و امیدوارم که شما هم دنبال کننده ی این رمان باشید.

پیوست ها

• upload_2017-8-7_0-8-14.png
      upload_2017-8-7_0-8-14.png
      212.7 کیلوبایت · بازدیدها: 5

ghazal♥

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,479
    امتیاز واکنش
    17,852
    رمان من شاید بیشتر قابل باور باشه و شاید برای خواننده جالب باشه چون ایده جدیدی داره.مثلا من تا حالا یک ایده رو توی چند رمان دیده ام یه ایده تکراری ولی رمانه من ایده اش تکراری نیست و من خودم جایی نخوندم.
    خوش حال میشم سر بزنید.

'maede'

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    291
    امتیاز واکنش
    4,819
    خب رمان من رمان ی تخیلیه. بر خلاف سایر دوستان اول میخوام نقطه ضعف رمانمو بگم که این موضوع کلیشه ای که شخصیت اصلی یهو وارد دنیای جدید میشه وجود داره. اما مثل خیلی از رمانای دیگه سعی نکردم خیلی لی لی به لالاش بذارم و وارد قصری از طلا و نقره ش کنم. یه جورایی سختی های زیادی میکشه.
    نثرشم ادبیه.

شکوفه حسابی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7,854
    امتیاز واکنش
    29,176
    سلام.
    رمان من شاید چیزی نداشته باشه اما یه نویسنده داره که به خواننده هاش احترام می ذاره و نظرشون و توی رمان استفاده می کنه.
    شاید نتونم داستان و هیجانی کنم اما از نظر خودم که نویسندم هیجانی ترین رمان نگاه دانلوده.

تنها امیدمم هم اینه که یه روزی به اذن خداوند اول میشم و رمانم تگ پرطرفدار و می گیره.

«n-i-y-a»

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,909
    امتیاز واکنش
    53,694
    رمان من تخیلیه ولی شاید فقط شاید مثل بقیه تخیلی ها نباشه(سرنوشت دو همزاد)
    توی رمان من دختر داستان قدرتمند نیست، بی نظیر نیست، همه فن حریف نیست
    یه دختر ظریف هست که به موقعش میترسه و به موقعش شوخی میکنه، به موقعش جدیه و سرش به کار خودشه
    یه دختری از خیلی چیز ها ممکنه بترسه و ضعیف باشه ولی اطرافیانش کمکش میکنن تا قوی باشه، کنارشن تا نترسه
    اولین رمانی هست که از زبان سوم شخص و تقریبا ادبی می نویسم
    تا جایی که تونستم هیجان و ترس رو وارد زندگی دختر کردم و شخصیت اصلی پسر رو طوری نشون دادم که یه حامی خوب باشه
    رمان من مثل رمان هایی عاشقانه تخیلی نیست و عشقش متفاوته
    داستان برادری بین دو فرد رو بیان میکنه، داستان زندگی پر از اتفاق و بلای دختر رو بیان میکنه
    این نهایت چیزی بود که میتونستم بگم بود، شاید خیلی قانع کننده نباشه
    لینکش در امضام هست

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا