نقد و بررسی فیلم خارجی مقایسه قسمت دوم گرگ و میش با فصل دوم خاطرات خون آشام

みム∂ł:のムЯⓥɨŋ

کاربر اخراجی
ارسالی ها
316
امتیاز واکنش
4,778
سلام!
دوباره برگشتم با قسمت دوم از سری تاپیک های پنج قسمتیه مقایسه سریال خاطرات خون آشام و سری فیلم های گرگ و میش.
اگر ندیدید حتما سر بزنید:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

روال این قسمت هم مثل قسمت قبل هستش.یعنی همه جوانب هردورو مقایسه میکنیم و امتیاز میدیم و در آخر برنده انتخاب می
شه!

شروع: خب از اون جایی که بعد از مدت ها انتظار برای طرفداران هردوفیلم،بالاخره وقتش رسیده بود صد درصد باید شروع خوبی داشته باشند.به شخصه شروع قسمت دوم گرگ و میش چنگی به دلم نزد.ادوارد خیلی راحت به بلا گفت تو لیاقت من رو نداری و بلا رو ترک کرد!ولی در مورد خاطرات خون آشام این طوری نیستش.حضور نینا دوبرو (بازیگر الینا) در نقش کاترین بپرس معشـ*ـوقه دو برادر سالواتوره یعنی استفن و دیمن،کسی که تمام بدبختی های شخصیت های سریال از او نشعت میگیرد،انقلاب بزرگی در این سریال بود و توانست بینندگان را در جای خود میخ کوب کند!
یک امتیاز به نفع ومپایر دایریز
جلوه های ویژه:صد درصد در بحث جلوه های ویژه مانند قسمت قبل گرگ و میش پیش گام است!چرا که در سریال ومپایر گرگینه ها فقط چند دقیقه تبدیل میشدند و از اون حایی که تبدیل شدن فقط برایشان در موقع ماه کامل و تاریکی مقدور بود،چیز زیادی ازشان دیده نمیشد.اما گرگ و میش هیچ ترسی از نشان دادن گرگینه ها در طول روز نداشت!و این کلی به حذابت این فیلم اضافه کرد.
یک نمره برای گرگ و میش
جوایز و امتیازات:بزارید از همین حالا خیالتان را روشن کنم که خاطرات خون آشام در همه فصل ها امتیاز ها و جوایزش بیشتر از گرگ و میش بوده است.هرچند که گرگ و میش در قسمت دوم پیشرفت چشم گیری در بالا رفتن محبوبیتش داشت.
یک نمره برای خاطرات خون آشام
بازیگر ها:همون طور که قبلا هم گفتم بازیگرهای خاطرات خون آشام خیلی خیلی بهتر از سری فیلم های گرگ و میش هستند.مخصوصا با ورود سه تن از کاراکتر های جذاب به داستان یعنی آلایژا،کلاوس و ربکا که به تنهایی کل سریال را روی دست چرخاندند!اما من به شخصه بازی بازیگر نقش جیکوب را در این قسمت تحسین میکنم.به نظرم تنها بازیگری بود که طبیعی بازی کرد!
پس در این جا نیم نمره برای ومپایر‌،و نیم نمره برای گرگ و میش.
داستان:صد درصد باز هم خاطرات خون آشام در زمینه داستان بهتر از گرگ و میش عمل کرده است.اضافه شدن خانواده اصیل ها،کشف شدن کامل توانایی های بانی،تبدیل شدن کرولاین به خون آشام، و پایان جذاب این فصل یعنی بد شدن و خون خوار شدن استفن به خاطر نجات جون برادرش از زهر گرگینه و معمامله اش با کلاوس،همه و همه باعث شده روند این سریال جذاب تر باشد.اما در آن طرف قصه گرگ و میش پیشرفت خیلی خیلی خوبی در زمینه داستان داشته!(به نظر خودم قسمت اول گرگ و میش به درد سطل آشغال میخورد ولی توصیه میکنم قسمت دومش رو حتما ببینید)
تبدیل شدن جیکوب به گرگینه،نجات جون ادوارد در عوض تبدیل شدن بلا به خوناشام،علاقه بین جیکوب و بلا همه و همه باعث شده تا این ایپوزید بسار جذاب باشه!فکر کنم منصفانه باشه اگه امتیاز این بخش هم بین هردو مورد تقسیم کنیم.بنا بر این نیم نمره برای گرگ و میش و نیم نمره برای خاطرات خون آشام.
خب به پایان این مقاله رسیدیم و وقت جمع بندی امتیاز هاست:
خاطرات خون آشام :3/5
گرگ و میش :2/5
خب دیدیم که اختلاف گرگ و میش با خاطرات خون آشام کم تر شده!منتظر کم تر شدن این اختلاف در شماره سوم این مقاله باشید...
تا دیداری دیگر
بدرود

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
222
پاسخ ها
0
بازدیدها
167