فوتبال داخلی مهاجری: پرسپولیسی‌ها فضا را ملتهب کردند و بردند

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 114
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
سرمربی تیم ماشین سازی تبریز معتقد است که پرسپولیسی‌ها با ملتهب کردن فضا سه امتیاز حساس کسب کرده‌اند.

به گزارش "ورزش سه" محمدرضا مهاجری بعد از شکست برابر پرسپولیس تهران، در خصوص حواشی به وجود آمده بر روی سکوهای ورزشگاه بنیان دیزل گفت:

سکو به سمت حاشیه نرفت و آن را به سمت حاشیه بردند. تا قبل از اینکه آن اتفاق برای امید عالیشاه پیش بیاید و با کارت زرد جریمه شود، جو ورزشگاه چطور بود؟ تماشاگران آمدند و ورزشگاه را پر کردند و تشویق انجام دادند. همه چیز خیلی خوب بود تا آن اتفاق پیش آمد و ادامه پیدا کرد. همین باعث شد که تماشاگران تحـریـ*ک بشوند که باز هم از سمت پرسپولیس اتفاق افتاد. بازیکنان پرسپولیس با تجربه عمل کردند و با ملتهب کردن فضا تمرکز را از بچه ها گرفتند و به برتری رسیدند.

وی در ادامه گفت:

بعد از آن اتفاقات من با امید عالیشاه صحبت کردم. به نظرم آن حرکت نه زیبنده خود عالیشاه و نه تیم پرسپولیس بود. حتی داور می‌توانست به علت تحـریـ*ک تماشاگر، به امید کارت بدهد که مدیریت کرد.

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    یکی نیست بگه عالیشاه مریض نیست که حتما یه چیزی رفته رو مخش دیگه که اون کارو کرده!صبر و تحمل هم حدی دارهBoredsmiley
    من که از تلوزیون میدیدم اعصابم خورد شده بود چه برسه به اونا که تو جو بازی بودن
    البته واسه من بخاطر گزارشگرم بود؛فکر کنم طرف یه چیزی زده بود!کل بازی رو یه طرفه گزارش کرد
    اما خدایی خیلی با این حرکت امید حال کردم،دمش گرمHapydancsmil
    حرکت رادو هم خیلی خوب بود25r30wi

برخی موضوعات مشابه

بالا