حوادث ایرانی مهمانی مرگبار دو رقیب عشقی

• شروع کننده موضوع shakil
  • بازدیدها 310
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

shakil

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,214
امتیاز واکنش
2,462
مهمانی مرگبار دو رقیب عشقی
مرد جوان رقیب عشقیاش را به مهمانی مرگ دعوت کرد و .

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، مرد جوان رقیب عشقیاش را به مهمانی مرگ دعوت کرد و با خوراندن نوشیدنی مسموم وی را به قتل رساند.

ساعت یک بامداد 11 آذرماه سال جاری ماجرای مرگ مرموز مرد جوانی در بیمارستان خیابان منطقه فلاح به کلانتری 161 ابوذر مخابره شد و تیمی برای تجسس وارد عمل شدند.

با مراجعه پلیس به بیمارستان پزشکان بخش اورژانس گفتند: جوان 30 سالهای به نام مهدی به خاطر مسمومیت شدید به کام مرگ فرو رفته و این در حالی بود که خانواده قربانی ادعا داشتند برادرشان از سوی مرد جوانی به نام شهاب مسموم شده است.

با این ادعاها کارآگاهان دایره تجسس با اعلام ماجرا به بازپرس ویژه قتل تهران، تحقیقات میدانی خود را آغاز کردند و در ابتدا دریافتند قربانی با خوردن نوشیدنی مسموم شده و به کام مرگ فرو رفته است.

یکی از اعضای خانواده مهدی که بهشدت ناراحت بود، به پلیس گفت: ساعت یک شب نشده بود که مهدی به گوشیام زنگ زد و در حالی که به زور میتوانست حرف بزند به من گفت مهمان مرد جوانی به نام شهاب بوده که با یک نوشیدنی بهشدت مسموم شده و با قرصی که شهاب داخل نوشیدنی انداخته است در آستانه مرگ قرار دارد و از من خواست برای کمک به خیابان 8 متری عادل بروم. وی در ادامه افزود: سریع خودم را به آنجا رساندم و مهدی را که نیمهجان روی زمین افتاده بود به بیمارستان بردم ولی برادرم به خاطر شدت مسمومیت پیش از رسیدن به اورژانس از دنیا رفت و تلاش پزشکان نیز به جایی نرسید.

مأموران در گام بعدی تحقیقات دریافتند مهدی و شهاب از مدتها پیش به خاطر یک دختر جوان که هر دو به وی علاقهمند بودند با هم اختلاف داشتند. همین سرنخ کافی بود که مأموران خانه شهاب را به محاصره خود درآورند و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه وی را همراه دو برادرش دستگیر کنند.

شهاب که فکر نمیکرد به این سرعت دستگیر شود ابتدا ادعای بیگناهی کرد ولی هنگامی که دریافت مهدی به کام مرگ فرو رفته و پلیس نیز از همه ماجرا باخبر است لب به اعتراف گشود و گفت: از مدتها پیش من به دختری به نام سارا علاقهمند شده بودم و این در حالی بود که مهدی نیز به این دختر ابراز علاقه میکرد.

وی افزود: قصد داشتم با این دختر ازدواج کنم ولی مهدی سد راهم بود و نمیتوانستم به هدفم برسم و در این رابـ ـطه اختلافهای زیادی هم با رقیب عشقیام داشتم، بنابراین نقشهای را طراحی کردم و میخواستم هر طور شده مهدی را از پیش رویم بردارم.

جوان تبهکار ادامه داد: تصمیمم را گرفتم و به مهدی زنگ زدم و گفتم میخواهم کدورتهای گذشته را کنار بگذارم، وی نیز قبول کرد و قرار شد آخر شب مقابل خانهمان بیاید.

ساعت از 12 شب گذشته بود که مهدی آمد و من که از قبل قرص خطرناکی را تهیه کرده بودم داخل آبمیوه انداختم و آن را آماده کردم و پس از چند دقیقه صحبت کردن آن را به مهدی تعارف کردم و وی نیز آن را نوشید و پس از دقایقی حالش بد شد و از خانهمان بیرون رفت تا اینکه برادرش آمد و وی را به بیمارستان برد.

جوان جنایتکار گفت: میدانستم قرصی که تهیه کرده بودم در کمترین زمان ممکن وی را خواهد کشت و مهدی پیش از گفتن حرفی از دنیا میرود و تا حدودی خیالم راحت بود ولی نمیدانم پلیس چطور متوجه دست داشتن من در این جنایت شده است!
بنابر این گزارش با اعترافات شهاب، پرونده به دستور بازپرس جنایی در اختیار تیمی از اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران برای بررسی تخصصی قرار گرفت./ ایران
منبع:شهر خبر

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
72
پاسخ ها
0
بازدیدها
122
پاسخ ها
0