فوتبال خارجی مورینیو: حریف ما واقعا خوب بازی کرد/ مهاجمان زیادی را در زمین قرار دادم و پشیمان نیستم

ShAdMeHr_AgHiLi

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,272
امتیاز واکنش
9,180
بانک ورزش - شیاطین سرخ اولدترافورد در هفته سیزدهم لیگ برتر جزیره به سختی از سد برایتون عبور کردند.

به گزارش بانک ورزش، ژوزه مورینیو بعد از پیروزی خفیف و سخت برابر برایتون گفت: "می خواهم صادق باشم و چیزی که شایسته است را به آن‌ها بگویم. برای من آن ها بیش از نتیجه‌ای که گرفتند شایسته بودند. واقعا خوب بازی کردند، خط دفاعی خوبی داشتند و زمانی که توپ را در اختیار می گرفتند خطرناک می شدند. صادقانه بگویم، فکر می کنم برایتون واقعا خیلی خیلی خوب عمل کرد."

او در ادامه افزود: "ما بیش از کیفیت، روحیه داشتیم. مهاجمان زیادی در زمین بودند، اما گاهی کنترل در نیمه زمین را از دست می دادیم. از این که مهاجمان زیادی را در زمین قرار دادم پشیمان نیستم چرا که آن ها را برای بازی با نیوکاسل نیز انتخاب کردم و ما بازی را با نتیجه 4-1 بردیم. گاهی واقعیت در فوتبال چنین است؛ اینکه با مهاجمان زیاد بازی کنید. اما گاهی نیز کنترل را از دست می دهید و در نتیجه موقعیت های زیادی ایجاد نمی شود. در بازی برابر بازل، در نیمه اول فوق العاده خوب بازی کردیم اما بازی را باختیم. بنابراین مهم ترین چیز امتیاز گرفتن است."

برخی موضوعات مشابه

بالا