جالب و دانستنی میدانید اعدامی ها آخرین حرفشان قبل از مرگ چیست؟

• شروع کننده موضوع MILAD_A
  • بازدیدها 183
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

MILAD_A

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
27,940
امتیاز واکنش
17,247
[h=2]مجموعه : دانستنی ها[/h]
L137348349319.jpg

آن چه مشخص است این كه همه انسانها در آخرین لحظات عمرشان حرفهایی برای گفتن دارند اما این كه این حرفها در چه شرایط و موقعیتی بر زبانها رانده میشود نیز بر نوع سخنان تأثیر میگذارد.شبكه ترو تی وی در گزارشی ضمن ارائه نمونههایی از آخرین صحبتهای افراد اعدامی بیش از مرگ به ریشه یابی علل ارتكاب جرم مورد بررسی پرداخته است.نمونه سخنان اعدامیها
مردی گفته بود: " از خانوادهام میخواهم مراقب یكدیگر باشند و همه آنها را دوست دارم".
دیگری گفته: "این سرنوشت است این زندگی است من در انتظار شما هستم اما شما مرا فراموش كنید".

یك مرد سیاهپوست: "پدر مرا به خانه ات ببر من برای رفتن حاضرم".
مردی سفیدپوست: "ای مرگ شتاب كن".

مردی سفیدپوست: "من گناهكارم و مجازاتم مرگ است پس ای شاهدان زنده مردنم را به نظاره بنشینید".
مرد قاتل: "چهره قربانیم را هرگز فراموش نمیكنم لبخند او در ذهنم است پس بهتر است به سوی او بشتابم".

مادری كه فرزندش را كشته بود: "فرزندم تورا دوست دارم. نمیخواستم بمیری. منتظر باش كه به تو میپیوندم".
قاتلی جوان: "شیطان در كمین است. مراقب باشید در وجودتان رخنه نكند تا به سرنوشت من دچار شوید".

قاتل یك نوزاد: "چه میتوانم بگویم مگر من به انسانی كه كشتم پیش از مرگ مجال سخن دادم پس حقی برای ادای كلام ندارم".
مردی سیاهپوست: "بی گناهم و شاید روزی این راز فاش شود اما با قلبی مطمئن از بیگناهیام به سوی مرگ میروم".

• لایک
واکنش ها: Diba

برخی موضوعات مشابه

بالا