می خواهید با پایرت شدن بازی ها مقابله کنید؟ از DRM استفاده نکنید

• شروع کننده موضوع Maedeh.z
  • بازدیدها 122
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Maedeh.z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
605
امتیاز واکنش
1,150
7565146900318819524_1372354748-the-witcher-3-wild-hunt-concept-art.jpg

تقریبا 10 میلیون نسخه فروخته است و بدون هیچ اقدامی برای جلوگیری از پایرت شدن آن در PC عرضه شد. "مارسین ایوینسکی"(Marcin Iwinski) استدلال می کند که این موضوع باید نشان دهنده چیزی به شما باشد.

به گزارش Kotaku، یکی از مؤسسان CD Project و فروشگاه GOG، در ماه قبل به حضار در "Infoshare 2016" گفت که بدست آوردن توجه پایرت ها برای آن ها فواید خیلی بیش تری داشته است نسبت به اینکه یخواهند با آن ها مقابله کنند.

او گفت:"ما نمی توانیم مردم را مجبور کنیم که چیزی را بخرند. ما فقط می توانیم آن ها را قانع کنیم که این کار را انجام دهند. ما کاملا به هویج باور داریم و نه به چوب دستی."

"[در] کشور هایی که درآمد پایینی دارند، مردم توانایی تهیه یک بازی 50 دلاری را ندارند. پس شاید قیمتی که در بعضی کشورها ارائه می دادیم، درست نبود. برای نمونه، قیمت بازی هایمان در روسیه کم تر است و نمونه های زیادی از این قبیل وجود دارند."

عجیب است که، هر جه بیش تر این راه را ادامه می دهیم، بیش تر دوباره با آن ها در فروم ها و Reddit و غیره برخورد می کنیم، شخصی را می بینیم که می گوید:"هی، کجا می توانم Witcher 3: The Wild Hunt را دانلود کنم؟" و 10 نفر او را به باد سرزنش می گیرند و می گویند:"این بازی را دانلود نکن. [سازندگان این بازی] منصف هستند، آن ها تنها افراد منصف در این صنعتند. باید بازی را بخری."

"بار ها در بخش نظرات دیده ام [که می گویند]:"من نمی توانستم بازی را در قیمت اصلی آن تهیه کنم، اما آن ها بسیار منصف هستند و هیچوقت علیه ما نبوده اند. همیشه سعی کرده اند کار درست را انجام دهند، ارزش زیادی به بازی اضافه کنند، DLC ها و محتویات رایگان عرضه کنند که بازی را وقتی قیمت آن کاهش پیدا کرده بود، خریدم."

برخی موضوعات مشابه

بالا