فوتبال داخلی نصیرزاده: هر زمان بخواهیم، شجاعیان را پس می‌گیریم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 134
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد اعلام کرد با استقلالی ها بر سر شجاعیان تعامل می کند.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از روزنامه های ورزشی صبح امروز خبر از بازگشت داریوش شجاعیان به گسترش فولاد در نیم فصل به خاطر پاس نشدن چک های رضایتنامه این بازیکن توسط استقلال خبر داده است.
هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل گسترش فولاد در این باره به "ورزش سه" گفت: ما با مسئولان باشگاه استقلال تعامل خوبی داریم. هرگز دوست نداشتیم این مساله رسانه ای شود؛ اما به هر حال این اتفاق رخ داده است. استقلالی ها تحت فشار هستند و ما این موضوع را درک می کنیم. سعی خواهیم کرد مساله با گفت و گو و هرچه زودتر حل شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا گسترش فولاد می تواند شجاعیان را برگرداند، تاکید کرد: بله، ما توافق سه جانبه ای داشتیم که اگر در هر مرحله چک های رضایتنامه شجاعیان پاس نشود، می توانیم این بازیکن را برگردانیم. الان هم اگر چک ها نقد نشود، پرونده را به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان می فرستیم.

نصیرزاده در پایان افزود: البته انشاءالله کار به جاهای باریک نمی کشد. من با آقای افتخاری صحبت کردم و او در آخرین صحبتش به من گفت که با اولین پولی که به باشگاه بیاید، چک رضایتنامه شجاعیان را پرداخت می کند.

• لایک
واکنش ها: Diba

برخی موضوعات مشابه

بالا