سیاسی نگاه ما به آمریکایی ها بستگی به رفتار آنها دارد/ هیچ جریان داخلی را به مخالفت با اندیشه امام متهم نم

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 96
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
تهران-ایرنا- سید حسن خمینی با بیان اینکه بحث برجام سیاست کلی جمهوری اسلامی بود، گفت : ارتباطات ما (ایران و آمریکا) هم طبیعتا در محدوده برجام بوده و البته همیشه نگاه ما به آمریکایی ها به رفتار آنها بستگی داشته است.

82140018-70847833.jpg

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی روز پنج شنبه در گفت و گو با شبکه تلویزیونی جیو پاکستان درباره رابـ ـطه با آمریکا با بیان این مطلب، افزود: فکر نمی کنم آقای ظریف تا به حال تلاشی برای روابط دو جانبه داشته باشند.
وی همچنین در پاسخ به سوالی در مورد نسبت جناح های مختلف درون ایران با اندیشه امام گفت: من هیچ کدام از جریانات داخل ایران را به مخالفت با امام و اندیشه ایشان متهم نمی کنم. البته قرائت های مختلفی وجود دارد. همین امر نیز نقطه قوت اندیشه های امام است که امکان اجتهادها و قرائت های مختلف درون آن وجود داشته باشد.
وی در پاسخ به سوالات خبرنگاران در پاکستان در خصوص روابط ایران با کشورهای منطقه، پدیده گروههای تکفیری، بیداری اسلامی، انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا و... نیز پاسخ داد.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین 'سید حسین خمینی' در روز عید سعید فطر برای بازدید از دانشگاه امام خمینی (ره) به پاکستان سفر کرده است.
یادگار امام در جریان این سفر با جمعی از علما و روحانیون شیعه در دانشگاه امام خمینی(ره) کراچی دیدار و با آنان در خصوص مسائل منطقه و جهان اسلام تبادل نظر کرد.
وی ضمن بازدید از دانشگاه امام خمینی(ره)، از نزدیک در جریان فعالیت ها و مسائل این دانشگاه و دانشجویان آن قرار گفت.
سید حسن خمینی عصر چهارشنبه کراچی را به مقصد سریلانکا ترک کرد.
مشروح این مصاحبه متعاقبا منتشر می شود.

• پیشنهادات
  • Hima

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    11,195
    امتیاز واکنش
    32,291
    واقعا تا زمانی که ما میگیم مرگ برامریکا اعتراضمونو اعلام میکنیم

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها