اخبار موسیقی ایران نیما مسیحا در تدارک ساخت تک آهنگ

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
یما مسیحا معتقد است که جریان موسیقی روز دنیا بیشتر به سمت تولید تک آهنگ رفته و موسیقی پاپ ایران هم نمیتواند از این قاعده مستثنی باشد. مسیحا خودش هم تا اطلاع ثانوی در حال ساخت تک آهنگ است.
20141222150018_17.jpg

به گزارش سينما خبر؛
نیما مسیحا، خواننده سرشناس موسیقی پاپ درباره فعالیتهایش در عرصه موسیقی گفت: فعلا ترجیح بر این است که به صورت سینگل و یا تک آهنگ کار کنم چون معتقدم که امروزه موسیقی دنیا هم در همین مسیر حرکت میکند و قطعات سینگلی که در کنار هم قرار میدهم را امکان دارد به صورت آلبوم یک پک در کنار هم منتشر کنم.مسیحا در ادامه گفت: فعلا تنها به دو تک تراک بسنده کردم که نام یکی از آنها "احساس دلبستن" و دیگری با نام "رویا" است که در هر دو با معین راهبر و علیرضا افکاری همکاری داشتم و ترانه سرایان این کار هم داود رحمت الهی و پویا ابوترابی نام دارند.این خواننده در رابـ ـطه با اجرای زنده هم توضیح داد: متاسفانه یا خوشبخاته هنوز برای اجرای زنده برنامه خاصی ندرام و صحبتی در این زمینه نداشتم.نیما مسیحا چندی پیش آلبوم خود را با نام "توهم" با سرودههایی از بابک صحرایی و با آهنگسازی پوریا حیدری، نیکان، امین قباد، بابک و باربد بیات به بازارهای موسیقی عرضه کرد.منبع:هنرآنلاين

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
116
پاسخ ها
0
بازدیدها
109
پاسخ ها
0
بازدیدها