فوتبال داخلی هدایتی: حرکت طارمی جوانمردانه بود و پاداش ۲.۵ برابری به او میدهم

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 205
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
خبرگزاری تسنیم: عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس میگوید که حرکت مهاجم پرسپولیس جوانمردانه بوده و به همین دلیل طارمی پاداش بیشتری میگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حسین هدایتی در پایان دیدار پرسپولیس و استقلال که با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان همراه بود درباره اینکه قرار است هدیه جداگانهای به مهدی طارمی بدهد، گفت: طارمی کار جوانمردانهای انجام داد و جایزهاش برای کسب عنوان تأثیرگذارترین بازیکن فصل پرسپولیس را که یک ماشین بود به مجتبی محرمی داد. به همین دلیل من با یک ماشین به ارزش 2.5 برابر همان ماشین به او پاداش خواهم داد.
وی درباره اینکه برخی بازیکنان پیشین پرسپولیس از جمله بهروز رهبریفرد گفتهاند مالک اصلی این باشگاه حسین هدایتی است، گفت: نظر آنها را باید از خودشان بپرسید و من جوابگوی اظهار نظر دیگران نیستم. روز یکشنبه منتظر جواب هستیم تا ببینم میتوانیم در مزایده شرکت کنیم یا نه. اگر بگویند نمیتوانیم شرکت کنیم از قانون تمکین کرده و احترام میگذاریم. اگر هم بتوانیم در مزایده شرکت کنیم، شرکت استیلآذین ایرانیان بار دیگر در مزایده شرکت خواهد کرد. عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه بدهکار معوقه بانکی نیست، خاطرنشان کرد: نامه بانک مرکزی در دفترم است. نه شرکت استیلآذین، نه سهامداران، نه من و نه فرزندانم هیچکدام بدهی معوقه بانکی نداریم. بانک مرکزی میگوید یک شرکت که من قبلاً عضو هیئت مدیره آن بودم بدهکار است اما بدهی آن شرکت چه ارتباطی به من دارد، این را نمیدانم.

برخی موضوعات مشابه

بالا