فوتبال داخلی حرکت زشت پرسپولیسی‌ها به منظور ایجاد حاشیه برای استقلال

Shakiba-S83

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
177
امتیاز واکنش
12,027
عکس برام باززززززززز نمیشههههههههههه

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    عکس برای منم باز نمیشه
    آقا قبول کنید یه سری هوادارا برای هر تیمی حتی تیم ملی(این و ک دیگه نمیتونید ادعا کنید هوادارای تیم ما نبودن،هوادارای تیم دیگه بودن) بعضی وقتا بی فرهنگ میشن خیلی زیاد
    باز این ک خوبه حداقل نرفتن به زن و بچه مردم فحش بدن زیر پستاشون،یا نرفتن زیر پست دونده ژاپنی فحش بدن ک مجبور شه کامنت ببنده
    چیز خاصی هم نگفتن
    قرارداد پاتوسی اشتباهه،برنامه نود هم درموردش ب نتیجه ای نرسید و فقط توضیحات الکی شنید
    اون باشگاه ها هم منتظر نبودن هوادارای پرسپولیس بیان بهشون بگن،قطعا خودشون اگه چیزی باشه پیگیری میکنن،تامام!!!

*amir hossein*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    653
    امتیاز واکنش
    12,927

کار پاتوسی با تایید فیفا انجام شد

طبق اعلام دپارتمان بین المللی فدراسیون فوتبال صدور مجوز ITC برای بازیکن آیاندا پاتوسی در چارچوب قانون و مقررات پس از دریافت استعلام های لازم و با تایید فیفا انجام شد.

به گزارش" ورزش سه" بعد از عقد قرارداد پاتوسی با استقلال یک مشکل بزرگ پیش آمد و آن هم این بود که این بازیکن قبل از مهلت پایان نقل و انتقالات درخواست آی تی سی داده است؛ اما چون آی تی سی او 2 روز بعد از پایان مهلت نقل و انتقالات صادر شده است، قراردادش قانونی نیست. با این وجود امروز سایت رسمی فدراسیون فوتبال و دپارتمان بین الملل این فدراسیون با انتشار شرایط درخواست مجوز بازی پاتوسی اعلام کرد که مشکل این بازیکن برای حضور در ترکیب استقلال حل شده است. براساس این گزارش دپارتمان بین الملل فدراسیون در خصوص مراحل درخواست"صدور مجوز بازی (ITC) آیاندا پاتوسی بازیکن تبعه کشور آفریقای جنوبی باشگاه استقلال تهران نتیجه درخواست صدور مجوز را به شرح ذیل اعلام کرد؛

ماده 8.1.2 از پیوست 3 آئین نامه وضعیت نقل و انتقالات بازیکنان صراحتا اعلام می نماید:

“در دیرترین حالت ممکن، ITCباید توسط فدراسیون جدید در TMS و در آخرین روز از پنجره نقل و انتقالاتی فدراسیون جدید درخواست گردد."

با توجه به اینکه درخواست ITC توسط فدراسیون فوتبال ایران در ساعت 23:21 روز شنبه مورخ 13/11/1397 (آخرین روز نقل و انتقالات میان فصل) ثبت شده، سایر مراحل باقیمانده از روند کار ITC شامل صدور توسط فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی و وصول توسط فدراسیون فوتبال ایران در چارچوب قوانین و مقررات سازمان لیگ و بر اساس نتایج حاصل از استعلام های دریافتی و با توجه به تاییدیه های دریافتی از فیفا انجام شد.

لعنت به این فیفای کثیف
    ای فیفای استقلالی
    ننگ به نیرنگ تو
    معیار قانونی بودن قرارداد حرف فردوسی پور و هواداران فهیم پرسپولیسه
    تو چی میگی این وسط

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    ای بابا
    من گفتم فیفا استقلالیه؟چرا حرف تو دهن من میذاری؟
    شا عادتتونه اینطور فرافکنی کنیدا
    من ک بحثی ندارم،باز کردن بحث هیچ فایده ای نداره
    معیار قانونی بودم هم حرفای آقای فردوسی پور نیست،چیزای دیگس ک خودتونم میدونید
    الان از کل حرفای من همین تیکه که کلا دو خط هم نمیشد گرفتی؟!

برخی موضوعات مشابه

بالا