هدیه خداحافظی آیین¤ نارینه

• شروع کننده موضوع نارینه
  • بازدیدها 1,715
  • پاسخ ها 25
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

نارینه

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,432
امتیاز واکنش
39,880
635388904979563388.jpg IMG_20160904_201611.jpg 573630260.jpg هدیه خدافظی...
اولش نمی شناختمش...در چت باز می کردم می دیدم یکی داد جیغ دخترها را در آورده و ایراد می گرفت از رمانهاشون...گفتم دختره سرخوش!!! بعدش هی می دیدم اقدس و اینا...میگه...گفتم بچه اس خو...بعدشم در چت می بستم.بعدها هی دیدم یکی تشکر میزنه. گفتم بازم بهتره زیاد بزنه خدا کنه...بعدش یه ماجرایی پیش اومد و تایپک نقدکده یه دفعه مثل درخت سبز شد!!
گفتم برم نگاهی بکنم!!! دیدم چقدر عالی و جدیده !!! حرف دل ما و اون اتفاق بده زده..هعی بی انصافی بود...دختره بچه وسرخوش تایپک زده حرفه ای ...رفتم تشکر کنم تو خونه اش...ای دل غافل 26سال بود و خودشم آقا...کلی هندوانه زیر بغلش هم دادم!!! مدیون منی همه اون هندوانه ها تنهایی کوفت کنی!!
اومدم به دوست نویسنده گفتم همچنین تایپکی هست!!!
چند روز بعدتر از اونجایی که اصلا فضول نیستم کمی کنجکاوم !!! تو پروف ترومپرات بابای مرداس و فک و فامیلش؛ نمیزارن که بعله چت هشت نفره راه انداخته و صاحبخونه هم نبود وحرف از ایفل و برج آزادی...یخمک و عشقش قورمه سبزی بود؛ نخوندم به من چه):
بعدش یه روز تو یه مکانی سکرته.گفتم چت علافیه ....مگه ول کن بود هی تیکه انداخت میخواستم دست مصنوعاش بکوبم تو فرق کله اش/:
بعدش چت های جالب انجمن دیدم براش ختم گرفته بودن!!!
بعد هم تایپک تولدت زد واسه ترومپرات ...طنز نوشته بود اونم چه باحالی...طرف نویسنده کارگردان ترانه سرا منتقد ..آدم مصنوعی ساز بود...
ها هی از اش یه نقد می خوام با لنگه دمپایی باید ....
حالا هم تو مسابقه دلنوشته قراره مدال بگیره.هرچند دلم سوخت براش هرکی مدال داره بیاد بده به نقد کده ثواب داره.هر روز براش خدافظی میگیرن!!!
نمیدونم فردا چرا دوباره تو چت انجمنه!!!
آخی

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • Star2002

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    495
    امتیاز واکنش
    7,832
    ابجی هندونه :/ بی من :/ منم موخواهم :/25r30wi نارینه آخریه رو خوب اومدی هر دقیقه میگه امروز روز اخره امروز میخواهم برم امروز تمام میشه این اخره کاری بیاید بازی کنیم میچسبد. o_O بگیری بزنیش42kmoig42kmoig
    اول بار که دیدمش خیلی خوب برخورد کرد . اما چشاتون روز بد نبینه هیچ وقت یادم نمیره :aiwan_lighgt_blum: سر جلد رمانم یه بحثی کردیم ها در حد گرد خاک کردن . خلاصه با یه دعوای حسابی دوستی منو این آیین آقا شروع شد. برخلاف همه من از همون اول مرد حسابش کردم نه یک دختر :aiwan_light_bdslum:
    بعدش دیگه کمک کرد سر انتخاب شخصیتم و نظر داد من اون موقه نمیدونستم هنو این آقا چه عوجوبه ای هست:campe545457on2:
    میومد چت باکس حرص دختر هارو در میاورد:campe45on2: با من کل کل میکرد و من پست سیستم پخش زمین بودم :aiwan_light_rofl:
    بعدش کم کم صمیمی شدیم در چت باکس هی آون یه چی میگفت من میترکیدم هی من یه چی میگفتم آون میترکید . در حدی که دوستان چت باکس همه باهم سایت رو گاز میزدن25r30wi
    تا این که آقا خودشو نشون داد و فهمیدیم این آق پسر هم چشمه طنز خوبی داره هم منتقد خوبی هست .البته بگما خودشیفتگی عالی هم داره که نوبره به خدا .Hanghead با جنبه هم هستا .وایی الان یه کلی خودشیفتگیش بالا میره Hapydancsmil یکی بگیرش خواهشا
    مدیران پیشنهاد دادن ایشون هم با کله قبول کرد ( فقط به خاطر بهتر شدن نویسنده ها )نقد کده رو زد اول که خوندمش کلی خندیدم اما وقتی رفتم داخل عمق مطلب(پایین تر از 20 متریا ) فهمیدم اینا فقط یه مشت طنز نیستo_O
    سعی کردم داخل رمانم رعایت کنم اهان یادم رفت این بشر رمان منم بعد این که خودشو لو داد که چه عوجوبه ای هست کمی خوند کمک کرد از اینجا میگم متشکر دادا:aiwan_light_buba:
    دلم میخواد تا میخوره بزنمش42kmoig42kmoig هی میگه میخواهم برم برم برم
    راستی آیین آگه این پست رو خوندی مرسی 40 تا شد هوراااا25r30wi25r30wi

بعدش من به آیین برا رفتنش هیچی نمیدم هدیه کیلو چند میخواد بره هدیه هم بدم بهش اهوکی خیال خام :aiwan_liddddddght_blum:
    یه یادگاری دام بهت همون بسته

lh9qrje6dhm1lw9pf8ru.jpg

شوخی میکنم اینم یه گل تقدیم به تو موفق باشی هر جا هستی :aiwan_lggight_blum:
    آنقدر هم نگو میخواهم برم برم برم42kmoig42kmoig

چقدر زر زدم ببخشید دیه به بزرگی خودتون عذر
    دستون ماچ. روزتون فود ماستنگی:campe45on2::campe45on2:

FATEME078

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,311
    امتیاز واکنش
    31,597
    من زیاد نمیشناسمش ولی تو این یه هفته که اومدم چت باکس ، دیدم شخصیت جالبی داره ...از خودشم زیاد مطمانه ...کاملا تخریب شخصیت میکنه ....
    انقد این بشر صداقت داره باید اسمش و میذاشتن صادق !از وقتی اومدم فهمیدم پسره خوب اسمش که دخترونه نی !
    بعد اینکه دخترا زیاد بهش میچسبیدن منم به یکی از دوستان گفتم بگی آیینی تحویلت میگیرن ... بعدم اینکه دیشب بازی کردیم ....امضای پروفایلم تبلیغ نقد کدش شد ....
    و اینکه امیدوارم بمونه ...چون چت بدون اون صفایی نداره ( به خودت نگیر لطفا !چرت گفتم )
    هر جا هستی موفق باشی آقا آیین :aiwan_lighft_blum:

رزمین رولینگ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    770
    امتیاز واکنش
    13,290
    آقای آئین مرد خوب و محترمی هستن،بی ادبانه حرف نمیزنن و مطالب نقد کده شون خیلی خوبه.من فقط دو سه بار توی چت باکس دیدمشون.در کل باید بگم شخصیت جالبی دارن.
    امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید آقای آئین.
    "یا زهرا"

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    بسلامت :campe545457on2:

Hamoos.V

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    599
    امتیاز واکنش
    6,039
    خوب خوب. سلااام ایین خاان . :campe45on2:
    بار اولم که دیدمش خدایی یادم نی 25r30wi.ولی کسی بود که هیچ وقت ناراحتم نکرد :aiwan_light_blumf:. رمانم رو خیلی خوب نقد کرد طوری که کلا فهمیدم هنوز خیلی زاه دارم برا پیشرفت 25r30wi. ادم باحالی هستی خخخ ایین عاشق غذا 25r30wi. از این که شوخ بودی و با شوخی هات حرص بقیه درمیومد خیلییییی خوشم میودمد Hapydancsmil. خدایی یه بار حتی تونستی حرص من که خیلی کم درمیاد هم دربیاری:campe45on2:25r30wi. یه اعترافی هم بکنم خخخ بعضی اوقات به اشپزیت خیلی حسودی کردم ولی مهم نی هر کی تو یه چیزی حرفه ایی . خب دیگه داداش ایین :aiwan_light_blumf: . داداش سرآشپز من :aiwan_light_blumf: . میدونم میدونم خیلیییی حرف زدم :campe45on2:.

خووووووووووووووب میریم سر اصل مطلب یا همون هدیه .
    :campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2::campe545457on2:
    خخخ بیا این آبنبات ها مال تو 25r30wi . نووووشش جووونتتت:campe45on2:.

HapydancsmilHapydancsmilHapydancsmilHapydancsmilHapydancsmilHapydancsmil
    ایشالا به اقدس هم برسی25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi
    داداش ایین سرآشپز امیدوارم همه جا موفق باشی و میدونم میشی . اون خونه تون هم یادت باشه مرتب کنی25r30wi25r30wi.
    خووب حرفم دیگه خیلیییی شد . شرمتده وقتت رو گرفتم . :campe45on2:

چااااااااااکررررررر داداش ایین .......:campe45on2:

tromprat

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    489
    امتیاز واکنش
    22,078
    حیف که باید کلمات خداحافظی رو نوشت
    آیین واقعا مثل یه نسیم دل نواز و روح بخشه
    من واقعا خوشحالم که به واسطه بزرگان با این روزنه نور آشنا شدم و تونستم بهتر بشناسمش
    امیدوارم که هر جا هست چه تو زندگی چه تو کارش موفق باشه
    و هیچوقت دنیای هنر از دید یه منتقد رو رها نکنه
    درسته از اول رابـ ـطه بین هنرمندا و منتقدا خوب نبوده
    ولی امیدوارم که آیین هیچوقت کنار نکشه چه خوب چه بد همه ما نیاز به شنیدن نظر داریم و نیاز به بودن آدمهایی همانندش
    هرچند من بیخ ریشت بستم و عمرا ولت کنم ولی همینکه از سایت میری هم خیلی سخته
    راهت هموار مرد
    به امید بازگشتت رفیق

Meli00

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    308
    امتیاز واکنش
    3,153
    آییییییییین:aiwan_light_hysteric:
    چرا آخه؟؟؟؟؟:aiwan_light_girl_to_take_umbrage2:
    از انجمن میخوای بری؟؟؟؟:afiwan_light_blum:
    خب باشه اشکال نداره...ولی از گروه تلگرام تو فقط جرات داری برو:aiwan_light_girl_devil:
    یعنی زندت نمیزارم:aiwan_light_bomb:
    میسپارمت دست نادی تا قشنگ بچلونت:aiwan_light_aggressive:

ولی دور از شوخی..امیدوارم هر جایی هستی موفق باشی آقای دزد:aiwan_light_ireful3:
    تاپیک تولد برای منو نادی بوووووووود:aiwan_light_ireful2:
    هنوز تسویه حسابش مونده:aiwan_light_new_russian:
    به غزل هم سلام برسون:aiwan_lighft_blum:25r30wi
    غزل بود دیگه؟ :|

آخرین ویرایش:

ماهتاب :)

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    123
    امتیاز واکنش
    2,589
    من اولین بار ایشون رو از تاپیک نقد کده شناختم
    از مطالبی که در نقد کده گذاشته بودن خیلی خوشم اومد. در ضمن نقد کده خیلی خوب نشون می داد که ایشون چه فرد با سوادی هستن .
    از ایشون خواهش کردم داستان کوتاهم رو نقد کنن که ایشون در کمال محبت خواهشم رو قبول کردن و از داستان کوتاهم نقدی کامل و مفید کردند .
    از کمکی که اقا ایین در حقم انجام دادند بی نهایت سپاس گذارم و امیدوارم از شوخی های بنده ناراحت نشده باشن.
    براشون روز های پر از خنده و موفقیت ارزو می کنم و منتظر روزی هستم که ایشون دوباره به نگاه برگردند.

օɾἶεղէმl ցἶɾl

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,448
    امتیاز واکنش
    7,933
    به سلامت آقا آیین...انشاالله که همیشه سالم و سلامت باشیدو نگاه خدا همراهتون باشه ... از سختی های زندگیتون سربلند و موفق بیرون بیاید...به امید برگشتتون پسر شیرازی :aiwan_lightsds_blum:)

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا